Taco Hemingway w nowej piosence! Tego numeru nie znajdziecie na Pocztówce z Wakacji!

2019-08-27 15:39 A.D.
Taco
Autor: Marcin Bruniecki/REPORTER / East News

Taco Hemmingway, potrafi zaskakiwać, a jego fani ciągle czekają na nowe utwory. Latem ukazał się jego album POCZTÓWKA Z WWA, LATO '19. Do współpracy raper zaprosił gwiazdy, wśród których znalazł się między innymi Dawid Podsiadło. Teraz to Taco pojawia się w roli gościa w pierwszy raz publikowanym utworze! Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl

Taco Hemmingway to, artysta, który potrafi porwać tłumy i tworzy muzykę, która łączy pokolenia. Raper we wrześniu wystąpi wspólnie z Dawidem Podsiadło na wyjątkowym koncercie. 28.09.2019 zobaczyć będzie można obu panów na Stadionie Narodowym. 26 sierpnia usłyszeliśmy również nigdzie wcześniej niepublikowany utwór z udziałem artysty. Numer w ciągu zaledwie kilku godzin przesłuchało już ponad 80 000 osób!

Zobacz: Piersi piękne i zdrowe - poradnik

Taco Hemmingway - w niepublikowanej piosence. Co wykonuje? 

Okazuje się, ze Taco miał czas nie tylko na przygotowanie własnego materiału. Artystę usłyszymy w duecie z Kizo na jego płycie Złoto i Biel. Niebieski Bentley to numer, który zabiera nas w trasę po życiu sław i miłości. Jesteście ciekawi? Piosenki posłuchać możecie już teraz. Znajdziecie ją poniżej. Album, z którego pochodzi, można już teraz zakupić online.

Najnowsze