Taco Hemingway i Quebonafide w AKUSTYCZNEJ wersji Tamagotchi. Tego jeszcze nie było!

2019-06-10 10:13
Taco Hemingway i Quebonafide w AKUSTYCZNEJ wersji Tamagotchi. Tego jeszcze nie było!
Autor: Pawel Skraba/REPORTER / EAST NEWS Taco Hemingway i Quebonafide w AKUSTYCZNEJ wersji Tamagotchi. Tego jeszcze nie było!

Taconafide wrócili na scenę z mocnym uderzeniem! Po roku od ostatniego, wspólnego występu, artyści ponownie się spotkali i rozgrzali publiczność do czerwoności. Taco Hemingway i Quebonafide pierwszy raz postawili na akustyczną wersję swojego największego hitu Tamagotchi. Wszystko jednak za namową innego, znanego artysty. Jak wyglądało ich show? Zobaczcie sami nagrania wideo na ESKA.pl

Taco Hemingway i Quebonafide jako duet - połączony pod nazwą Taconafide - ostatni raz występował blisko rok temu na Open'er Festival w Gdyni. Wcześniej, promując album Soma 0,5 mg, wyruszyli w trasę koncertową po całej Polsce. Artyści wyprzedali każdy swój występ. 8 czerwca 2019 raperzy ponownie stanęli na scenie obok siebie. Poprosił ich o to Radzimir Dębski, który wystąpił w ramach koncertu Jimek Symphonixx Bis. Wydarzenie było częścią H&M Loves Music. 

Zobacz: Taco Hemingway i Dawid Podsiadło - wspólne piosenki. Co wykonają na koncercie? Czy będzie płyta?

Taco Hemingway i Quebonafide - AKUSTYCZNIE Tamagotchi

Jimek, wraz z 60-osobową orkiestrą, zaprezentował utwory hip-hopowe, jazzowe oraz autorskie kompozycje w wersji symfonicznej. Na sam koniec koncertu zapaliły się czerwone światła, a z głośników wybrzmiały mocne, rytmiczne uderzenia. Nikt nie widział, jaki utwór teraz zaprezentuje Jimek. Po chwili na scenie pojawiło się dwóch mężczyzn w długich włosach i białych koszulkach. Razem zaczęli powtarzać "Pić, jeść spać", publiczność momentalnie zrozumiała, że chodzi o Taco Hemingwaya i Quebonafide. Raperzy następnie rozpoczęli wyjątkowe, 6-minutowe show z hitem Tamagotchi. Zobaczcie sami cały występ:

Taco Hemingway i Quebonafide, czyli tajemniczy goście specjalni Jimka na H&M Loves Music, zaprezentowali Tamagotchi, ale również swoje solowe utwory w wersjach akustycznych. Filip Szcześniak rapował do akustycznej wersji hitu Następna stacja, a Kuba Grabowski zaprezentował utwór Między słowami. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze