Gwiazdy

Pamiętacie Ewę Sonnet? Jej ogromny biust rozpalał wyobraźnię mężczyzn. Jak dziś wygląda?

Ewa Sonnet 18 lat temu rywalizowała na estradzie z Dodą i Mandaryną, ale wokalnie nie miała słuchaczom zbyt wiele do zaoferowania. Za to jej obfity biust podziwiała swego czasu cała Polska. Sprawdziliśmy, jak dziś wygląda posiadaczka jednych z największych naturalnych piersi w polskim show-biznesie. Bardzo się zmieniła?

Spis treści

  1. Kim jest Ewa Sonnet? To ona wylansowała przebój "...i RNB"
  2. Biust Ewy Sonnet robił furorę
  3. Ewa Sonnet w "Gwiazdy tańczą na lodzie"
  4. Co robi i jak wygląda dziś Ewa Sonnet?

Kim jest Ewa Sonnet? To ona wylansowała przebój "...i RNB"

Ewa Sonnet, a właściwie Beata Kornelia Dąbrowska to pochodząca z Rybnika fotomodelka, która zaistniała w polskich mediach już w 2003 roku. Jako 18-letnia dziewczyna brała udział w rozbieranych sesjach zdjęciowych. Praca fotomodelki pomogła jej rozkręcić karierę w zawodzie piosenkarki. Niemały udział w jej sukcesie miał także Robert Janson, czyli twórca największych hitów "Varius Manx".

To dzięki niemu wokalna kariera Ewy Sonnet ruszyła z kopyta. Fotomodelka z pomocą lidera zespołu "Varius Manx" wydała piosenkę "...i RNB", która z miejsca stała się przebojem i zapewniła młodziutkiej wokalistce rozgłos.

"Oddam ciało, oddam nawet duszę, przecież kogoś kochać muszę. Jestem sama na parkiecie i R&B" nuciła kiedyś cała Polska.

Rok później, bo w 2006 roku Ewa Sonnet wydała debiutancką płytę pt. "Nielegalna", na której znalazło się 11 autorskich kompozycji. Producentem krążka był oczywiście Robert Janson. Niestety, ślicznej modelce nie udało się powtórzyć sukcesu pierwszego singla. Poza przebojem "... i RNB" nie wylansowała już żadnego hitu.

Zobacz także: Klaudiusz z "Big Brothera" ma śliczną córkę. Tak dziś wygląda Vanessa

Biust Ewy Sonnet robił furorę

Mimo muzycznej porażki, Ewa Sonnet nadal cieszyła się ogromną popularnością i wzdychało do niej wielu mężczyzn. W mediach zaistniała przecież jako posiadaczka największego naturalnego biustu wśród polskich celebrytek-wokalistek.

W programie Kuby Wojewódzkiego sama przyznała, że w pewien sposób "urynkowiła swój biust w rozmiarze 70E" i żyje z tego, że jest atrakcyjna kobietą. Wojewódzki nazwał jej piersi "dobrem narodowym". Modelka zapewniała jednak w kolejnych wywiadach, że nie zamierza "tylko świecić biustem" i ma znacznie więcej do zaoferowania.

Polecamy: Świeciła biustem na ściankach i na okładkach. Jak dziś wygląda Iga Wyrwał? Zmiana jest ogromna!

Ewa Sonnet w "Gwiazdy tańczą na lodzie"

Nie wszyscy pamiętają, ale w 2007 roku Ewa Sonnet wzięła udział w 1. edycji programu "Gwiazdy tańczą na lodzie". W parze z łyżwiarzem Łukaszem Jóźwiakiem zajęła 10. miejsce. Później słuch o biuściastej fotomodelce zaginął.

Jeszcze w 2012 roku seksowna wokalistka liczyła, że uda jej się zawojować rynek muzyczny z piosenką "Listen", ale bez powodzenia.

Co robi i jak wygląda dziś Ewa Sonnet?

Ewa Sonnet ma dziś 38 lat - jej biust nadal podziwiają mężczyźni w kraju i za granicą. Ewa Sonnet prowadzi konto w mediach społecznościowych i tam publikuje odważne zdjęcia. Jej instagramowy profil obserwuje obecnie prawie 200 tysięcy osób. Ponętne piersi, którymi uwielbiała się chwalić nadal grają pierwsze skrzypce w jej stylizacjach.

"Lakier do włosów to jedyna sztuczna rzecz we mnie!" - przypomina w opisie swojego profilu modelka.

Zobacz w naszej galerii, jak dziś wygląda Ewa Sonnet. Od jej debiutu w polskim show-biznesie minęło już 18 lat!