Ewa Sonnet

i

Autor: MICHAL KOLYGA/REPORTER

Ją też wylansował Robert Janson z Varius Manx. Dziś chwali się ciałem na Instagramie

2022-02-14 13:48

W ostatnich dniach głośno jest o zachowaniach, jakich względem Moniki i Marty Kuszyńskiej mieli dopuszczać się członkowie grupy Varius Manx. W szczerym wyznaniu wokalistka przyznała, że od początku współpracy najbardziej bała się lidera zespołu, którym do dziś jest Robert Janson. To on wylansował między innymi Ewę Sonnet.

Robert Janson to bez dwóch zdań postać kultowa na rynku muzycznym. Lider zespołu Varius Manx stworzył wiele hitów, które na stałe zapisały się na kartach historii polskiej muzyki rozrywkowej. Między innymi ten fakt sprawił, że Monika Kuszyńska, jak sama przyznała, przez lata milczała na temat tego, co spotkało ją, kiedy współpracowała z muzykami. Za sprawą wpisu pozostawionego przez siostrę Martę, który odbił się szerokim echem w sieci, artystka wyznała przed kamerami, że bała się mężczyzny i za wszelką cenę chciała mu zaimponować, kiedy jeszcze śpiewała w grupie. I choć w kontekście doniesień medialnych na temat sytuacji w zespole wypowiedziały się nawet pozostałe wokalistki Varius Manx, w tym Kasia Stankiewicz i Anita Lipnicka, które zapewniły, że nie były ani ofiarami, ani też świadkami opisywanych przez Martę Kuszyńską zachowań, Robert Janson nadal milczy. Pamiętacie jakie talenty jeszcze wylansował?

Sonda
Pamiętasz Ewę Sonnet?

Ewa Sonnet dzisiaj

Jedną z gwiazd, które na krótko zaistniały w świecie muzyki za sprawą kontaktu z Robertem Jansonem, była Ewa Sonnet. W 2005 roku młoda wokalistka została dostrzeżona przez lidera grupy Varius Manx, który zaoferował jej współpracę nad debiutanckim albumem Nielegalna. Płyta ukazała się na rynku rok później i zawierała 11 utworów skomponowanych właśnie przez Jansona. Największym hitem z krążka do dziś pozostaje kawałek ...i R'n'B. 

Dziś Ewa Sonnet nie robi już kariery muzycznej, jednak wciąż jest aktywna w mediach społecznościowych. Wokalistka chętnie prezentuje swoje wdzięki, a jej konto na Instagramie obserwuje ponad 100 tysięcy osób. Zobaczcie, jak dziś wygląda wykonawczyni popularnego niegdyś singla.

ESKA XD #042 - BATMAN, EUROWIZJA, MIŁOŚĆ, SAMOCHODY