Olsztyn Green Festival 2021 - DATA, GWIAZDY, BILETY. Kto wystąpi na scenie?

2021-05-11 16:28
Olsztyn Green Festival
Autor: Piotr Placzkowski/REPORTER/EastNews

Lato zbliża się wielkimi krokami, a co za tym idzie? Oczywiście ciepłe słoneczne dni, ale także pełen relaks i muzyczne wydarzenia. Jednym z nich będzie Olsztyn Green Festival, który już wzbudza ogromne zainteresowanie. Najważniejsze informacje na temat tego wydarzenia, znajdziecie w artykule poniżej.

Spis treści

  1. Olsztyn Green Festival 2021 - DATA
  2. Olsztyn Green Festival 2021 - GWIAZDY
  3. Olsztyn Green Festival 2021 - BILETY

Olsztyn Green Festival 2021 - DATA, GWIAZDY, BILETY. Kto wystąpi na scenie? Kiedy odbędzie się festiwal? Gdzie można zakupić bilety? Takie pytania rodzą się w niejednej głowie. Lato to upragniona pora roku. Polacy ją uwielbiają, ponieważ mogą niesamowicie odpocząć, zregenerować siły, a nawet myśli, a w dodatku cieszyć się piękną i słoneczną aurą. Mimo iż cały czas trwa pandemia i związane są z nią różne ograniczenia, to powoli pojawiają się zapowiedzi letnich koncertów. Jednym z nich jest właśnie Olsztyn Green Festival, który zbliża się wielkimi krokami. Wydarzenie potrwa aż przez trzy sierpniowe dni, a organizatorzy już planują sporo atrakcji dla wszystkich chętnych. Co ciekawe, Olsztyn Green Festival to nie same koncerty muzyczne, ale także spotkania z artystami, a nawet coś dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Mowa o warsztatach ekologicznych, zajęciach sportowych, a także innych aktywnościach z których będą mogły skorzystać całe rodziny. Więcej szczegółowych informacji na temat Olsztyn Green Festival, znajdziecie poniżej.

Gwiazdy, które zagrały koncerty w Polsce tylko jeden raz

Olsztyn Green Festival 2021 - DATA

Olsztyn Green Festival 2021 odbędzie się w sierpniowy weekend, dokładnie od piątku 13 sierpnia do niedzieli 15 sierpnia. Wydarzenie odbędzie się na terenie plaży miejskiej nad Jeziorem Ukiel w Olsztynie.

Olsztyn Green Festival 2021 - GWIAZDY

Kto wystąpi na Olsztyn Green Festival 2021? Zapowiada się naprawdę ciekawie! Na razie organizatorzy potwierdzili, że na scenie pojawią się między innymi: Sanah, Natalia Przybysz, Miuosh, Margaret, Pezet, Organek, Arek Kłusowski, Król, Bartek Królik,Kwiat Jabłoni,Krzysztof Zalewski, Shyness, a także Brodka. Kolejnych artystów z pewnością poznamy niebawem.

Olsztyn Green Festival 2021 - BILETY

Bilety na Olsztyn Green Festival 2021 można zakupić online na stronach takich jak:

*bilety zakupione na edycję OGF 2020 zachowują ważność.

Najnowsze