Odmieniona Alicja Szemplińska śpiewa i czaruje wszystkich. Obok tego nagrania nie da się przejść obojętnie!

2021-05-11 15:10 Ewelina Kulasza
Alicja Szemplińska
Autor: Damian Klamka/East News

Alicja Szemplińska za każdym razem czaruje swoich odbiorców nie tylko w telewizji, ale także w sieci. Tym razem nieco odmieniona i w innej fryzurze, zaprezentowała się Polsce w klasycznym utworze. Jak jej poszło? Internet kipi od pozytywnych komentarzy i nie ma co się dziwić - obok tego nagrania nie da się przejść obojętnie!

Alicja Szemplińska dała się poznać większej publiczności jako skromna, a zarazem mega utalentowana dziewczyna. To właśnie ona przyciąga do siebie coraz więcej osób, a to wszystko za sprawą jej subtelnej barwy głosu, ale także urody, którą wiele osób ocenia jako bardzo egzotyczną i zjawiskową. Alicja Szemplińska to tegoroczna maturzystka, która może pochwalić się wieloma osiągnięciami na swoim koncie. Najpierw wygrała The Voice of Poland, a następnie wydawała piosenki i klipy. Oprócz tego prężnie działała w mediach społecznościowych, a nawet miała okazję zostać reprezentantką Polski na Eurowizji 2020. Choć ze względu na pandemię do Konkursu nie doszło, to Alicja miała okazję i tak pokazać się światu w koncercie Europe Shine a Light 2020.

Alicja Szemplińska szykuje się do matury. Nauka nie idzie zbyt dobrze [WYWIAD]

Alicja Szemplińska w nowej wersji

Niebawem fani Alicji Szemplińskiej usłyszą jej kolejną nowość. Tym razem będzie to kawałek Growing Up, który powstał we współpracy z Fiedlerskim i Zemme. Jego premiera będzie miała miejsce już w najbliższy piątek 14 maja, jednak zanim do tego dojdzie musicie nadrobić zaległości. Chodzi o występ Alicji Szemplińskiej w programie TVP - To był rok. Alicja była jedną z gwiazd, która pojawiła się w niedzielnym odcinku 9 maja. Odmieniona weszła na scenę i zaśpiewała kultowy kawałek Un-Break My Heart z repertuaru Toni Braxton. Bez dwóch zdań to jeden z największych hitów 1996 roku, a nasza Polka poradziła sobie z nim genialnie. Nie milkną echa po występnie Alicji Szemplińskiej w telewizji, a pod nagraniem na YouTube można znaleźć same ciepłe komentarze:

- Najlepszy damski głos na polskiej scenie muzycznej ❤️ Ala jest poza konkurencją... Jej głos jest genialny

- Alicja to królowa 👑👑👑kocham całym sercem ta dziewczynę i jej głos ❤️❤️❤️❤️❤️

- Ten występ utwierdził mnie w przekonaniu że Alicja to nasza Perełka ❤️😘. Alicja I Love You ❤️❤️

Poniżej możecie zobaczyć, jak Alicja Szemplińska wykonuje kultowy hit z 1996 roku. Mimo iż zaśpiewała kawałek Toni Braxton, to jej odmieniony styl na scenie, a dokładnie fryzura przypomina samą Whitney Houston. Obok tego wideo nie da się przejść obojętnie!

Najnowsze