Odmieniona Alicja Szemplińska śpiewa i czaruje wszystkich. Obok tego nagrania nie da się przejść obojętnie!

2021-05-11 15:10
Alicja Szemplińska
Autor: Damian Klamka/East News

Alicja Szemplińska za każdym razem czaruje swoich odbiorców nie tylko w telewizji, ale także w sieci. Tym razem nieco odmieniona i w innej fryzurze, zaprezentowała się Polsce w klasycznym utworze. Jak jej poszło? Internet kipi od pozytywnych komentarzy i nie ma co się dziwić - obok tego nagrania nie da się przejść obojętnie!

Alicja Szemplińska dała się poznać większej publiczności jako skromna, a zarazem mega utalentowana dziewczyna. To właśnie ona przyciąga do siebie coraz więcej osób, a to wszystko za sprawą jej subtelnej barwy głosu, ale także urody, którą wiele osób ocenia jako bardzo egzotyczną i zjawiskową. Alicja Szemplińska to tegoroczna maturzystka, która może pochwalić się wieloma osiągnięciami na swoim koncie. Najpierw wygrała The Voice of Poland, a następnie wydawała piosenki i klipy. Oprócz tego prężnie działała w mediach społecznościowych, a nawet miała okazję zostać reprezentantką Polski na Eurowizji 2020. Choć ze względu na pandemię do Konkursu nie doszło, to Alicja miała okazję i tak pokazać się światu w koncercie Europe Shine a Light 2020.

Alicja Szemplińska szykuje się do matury. Nauka nie idzie zbyt dobrze [WYWIAD]

Alicja Szemplińska w nowej wersji

Niebawem fani Alicji Szemplińskiej usłyszą jej kolejną nowość. Tym razem będzie to kawałek Growing Up, który powstał we współpracy z Fiedlerskim i Zemme. Jego premiera będzie miała miejsce już w najbliższy piątek 14 maja, jednak zanim do tego dojdzie musicie nadrobić zaległości. Chodzi o występ Alicji Szemplińskiej w programie TVP - To był rok. Alicja była jedną z gwiazd, która pojawiła się w niedzielnym odcinku 9 maja. Odmieniona weszła na scenę i zaśpiewała kultowy kawałek Un-Break My Heart z repertuaru Toni Braxton. Bez dwóch zdań to jeden z największych hitów 1996 roku, a nasza Polka poradziła sobie z nim genialnie. Nie milkną echa po występnie Alicji Szemplińskiej w telewizji, a pod nagraniem na YouTube można znaleźć same ciepłe komentarze:

- Najlepszy damski głos na polskiej scenie muzycznej ❤️ Ala jest poza konkurencją... Jej głos jest genialny

- Alicja to królowa 👑👑👑kocham całym sercem ta dziewczynę i jej głos ❤️❤️❤️❤️❤️

- Ten występ utwierdził mnie w przekonaniu że Alicja to nasza Perełka ❤️😘. Alicja I Love You ❤️❤️

Poniżej możecie zobaczyć, jak Alicja Szemplińska wykonuje kultowy hit z 1996 roku. Mimo iż zaśpiewała kawałek Toni Braxton, to jej odmieniony styl na scenie, a dokładnie fryzura przypomina samą Whitney Houston. Obok tego wideo nie da się przejść obojętnie!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze