Odpowiedzi egzamin ósmoklasisty 2022 angielski online - kiedy będą i gdzie znaleźć?

2022-05-25 14:14
Egzamin
Autor: Karol Makurat/REPORTER

Egzamin ósmoklasisty 2022 to stresujący czas dla wszystkich uczniów. Nic dziwnego, ponieważ wyniki testu mogą być przepustką w naborze do wymarzonej szkoły ponadpodstawowej. Wszyscy zdający muszą obowiązkowo napisać egzamin z polskiego, matematyki i języka obcego. Najczęściej wybierany w tym roku to angielski. Sprawdźcie, kiedy i gdzie szukać odpowiedzi z tego arkusza.

Egzamin ósmoklasisty 2022 z angielskiego. Tysiące uczniów w czwartek 26 maja mierzy się z testem z języka obcego. To on sprawdzi wiedzę z ucznia z ostatnich lat nauki i może okazać się niezwykle przydatny w naborze do wymarzonego technikum lub liceum. Na dobrym wyniku szczególnie zależy osobom, które planują związać swoją przyszłość z tym językiem i wybierają się do placówki o profilu lingwistycznym. Warto wspomnieć, że na 200 możliwych punktów w rekrutacji, aż połowa z nich będzie liczona na podstawie wyników z egzaminu ósmoklasisty. Dlatego wielu uczniów zaraz po napisaniu egzaminu niecierpliwie wyszukuje poprawnych odpowiedzi w interencie. Kiedy można się ich spodziewać? Sprawdźcie wszystkie najważniejsze informacje poniżej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Egzamin ósmoklasisty 2022 angielski - WYMAGANIA. Co trzeba umieć na egzamin 8-klasisty?

8 sposobów na ŚCIĄGANIE | ESKA XD - Matura 2022 #47

Egzamin ósmoklasisty 2022 - kiedy wyniki?

Wszyscy uczniowie, niezależnie od przedmiotu oraz tego, czy przystąpili do egzaminów w maju czy czerwcu, otrzymają wyniki 1 lipca 2022 r. Z kolei zaświadczenia o wynikach zostaną wydane 8 lipca 2022 r.

Sonda
Którego przedmiotu na egzaminie ósmoklasisty obawiasz się najbardzie?

Egzamin ósmoklasisty 2022 - angielski. Kiedy i gdzie szukać odpowiedzi?

Wszyscy uczniowie chcą sprawdzić, które zadania wykonali poprawnie i niecierpliwie będą szukać w interencie odpowiedzi do egzaminu z języka angielskiego. Ósmoklasiści przekonają się o tym dopiero po oficjalnych wynikach - czyli po 1 lipca 2022. Nieznana jest jednak konkretna data.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Egzamin ósmoklasisty 2022 - ile punktów trzeba zdobyć? Czy można nie zdać?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze