Egzamin

i

Autor: Karol Makurat/REPORTER

Odpowiedzi egzamin ósmoklasisty 2022 angielski online - kiedy będą i gdzie znaleźć?

2022-05-25 14:14

Egzamin ósmoklasisty 2022 to stresujący czas dla wszystkich uczniów. Nic dziwnego, ponieważ wyniki testu mogą być przepustką w naborze do wymarzonej szkoły ponadpodstawowej. Wszyscy zdający muszą obowiązkowo napisać egzamin z polskiego, matematyki i języka obcego. Najczęściej wybierany w tym roku to angielski. Sprawdźcie, kiedy i gdzie szukać odpowiedzi z tego arkusza.

Egzamin ósmoklasisty 2022 z angielskiego. Tysiące uczniów w czwartek 26 maja mierzy się z testem z języka obcego. To on sprawdzi wiedzę z ucznia z ostatnich lat nauki i może okazać się niezwykle przydatny w naborze do wymarzonego technikum lub liceum. Na dobrym wyniku szczególnie zależy osobom, które planują związać swoją przyszłość z tym językiem i wybierają się do placówki o profilu lingwistycznym. Warto wspomnieć, że na 200 możliwych punktów w rekrutacji, aż połowa z nich będzie liczona na podstawie wyników z egzaminu ósmoklasisty. Dlatego wielu uczniów zaraz po napisaniu egzaminu niecierpliwie wyszukuje poprawnych odpowiedzi w interencie. Kiedy można się ich spodziewać? Sprawdźcie wszystkie najważniejsze informacje poniżej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Egzamin ósmoklasisty 2022 angielski - WYMAGANIA. Co trzeba umieć na egzamin 8-klasisty?

8 sposobów na ŚCIĄGANIE | ESKA XD - Matura 2022 #47

Egzamin ósmoklasisty 2022 - kiedy wyniki?

Wszyscy uczniowie, niezależnie od przedmiotu oraz tego, czy przystąpili do egzaminów w maju czy czerwcu, otrzymają wyniki 1 lipca 2022 r. Z kolei zaświadczenia o wynikach zostaną wydane 8 lipca 2022 r.

Sonda
Którego przedmiotu na egzaminie ósmoklasisty obawiasz się najbardzie?

Egzamin ósmoklasisty 2022 - angielski. Kiedy i gdzie szukać odpowiedzi?

Wszyscy uczniowie chcą sprawdzić, które zadania wykonali poprawnie i niecierpliwie będą szukać w interencie odpowiedzi do egzaminu z języka angielskiego. Ósmoklasiści przekonają się o tym dopiero po oficjalnych wynikach - czyli po 1 lipca 2022. Nieznana jest jednak konkretna data.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Egzamin ósmoklasisty 2022 - ile punktów trzeba zdobyć? Czy można nie zdać?