Louis Tomlinson w Polsce 2021 - DATA, MIASTO, BILETY. Kiedy, gdzie i po ile wejściówki?

2020-12-18 10:20
Louis Tomlinson
Autor: materiały prasowe

2021 rok zapowiada się naprawdę wyjątkowo. Były wokalista zespołu One Direction, Louis Tomlinson przyjedzie do Polski i zagra na żywo! Fani z naszego kraju już nie mogą się doczekać i odliczają dni. Kiedy Louis zagra w Polsce? W jakim mieście odbędzie się koncert? Gdzie kupić bilety? Najważniejsze informacje, znajdziecie w artykule poniżej.

Spis treści

  1. Louis Tomlinson - koncert w Polsce [DATA]
  2. Louis Tomlinson - koncert w Polsce [MIASTO]
  3. Louis Tomlinson - koncert w Polsce [BILETY]
  4. Louis Tomlinson - kim jest?

Louis Tomlinson w Polsce 2021 - DATA, MIASTO, BILETY. Kiedy, gdzie i po ile wejściówki? To ciekawi każdego fana zagranicznego artysty. Na tak pozytywną wiadomość czekał każdy. Były wokalista zespołu One Direction - Louis Tomlinson przyjedzie do Polski i zaśpiewa na żywo, dlatego każdy chciałby zakupić bilet na koncert! Po wydaniu pięciu krążków razem z chłopakami z zespołu One Direction, Tomlinson zdecydował się na karierę solo. Muzyk od 2015 roku tworzy i koncertuje sam, a przy tym zdobywa coraz więcej fanów na całym świecie. Efektem jego ciężkiej pracy w branży muzycznej, jest debiutancki album zatytułowany Walls. Znajdziemy na nim aż 12 kawałków, z czego tytułowy numer zdążył na samym YouTube osiągnąć już ponad 12 mln wyświetleń!

Styl Louisa Tomlinsona odbiega nieco od tego, który kilka lat temu mieliśmy okazję usłyszeć w One Direction. Na debiutanckiej płycie artysty, znajdziemy nie tylko electro pop, ale także melodie w stylu indie rock. Jak się okazuje, brytysjki wokalista stworzył coś wyjątkowego i osobistego, a już niebawem usłyszymy go w Polsce! Najważniejsze informacje dotyczące koncertu Tomlinsona, znajdziecie poniżej.

Louis Tomlinson - koncert w Polsce [DATA]

Louis Tomlinson w Polsce! W 2021 roku były wokalista zespołu One Direction, zagra solo w naszym kraju. Jego koncert został zaplanowany na 24 sierpnia 2021 roku. Start godzina 19:00.

Louis Tomlinson - koncert w Polsce [MIASTO]

Koncert Louisa Tomlinsona odbędzie się w Polsce! Miasto jest już znane i jest to oczywiście stolica - Warszawa. Tomlinson zaśpiewa prosto z letniej sceny w Progresji. 

Louis Tomlinson - koncert w Polsce [BILETY]

Bilety na koncert Louisa Tomlinsona dostępne będą w sprzedaży od piątku 18 grudnia. Zakupić je można online. Ceny zaczynają się już od 149 złotych.

Louis Tomlinson - kim jest?

Louis Tomlinson to brytyjski piosenkarz tworzący muzykę z pogranicza gatunków pop i rock. Wiele osób zna go jako członka programu telewizyjnego X-Factor z 2010 roku i anglo-irlandzkiej grupy One Direction. Pod koniec 2016 roku Louis nagrał wspólny kawałek z DJ-em Stevem Aoki zatytułowany Just Hold On. Rok później artyści wystąpili razem na festiwalu muzyki elektronicznej Ultra Music w Miami. Pierwszy album Brytyjczyka zatytułowany Walls, ukazał się 31 stycznia 2020 roku. Na krążku znalazło się 12 kawałków w tym dobrze znane single Two of Us oraz Kill My Mind. Debiutancki album Artysty zatytułowany Walls, to bardzo osobiste wydawnictwo. W ostatnim czasie stracił dwie bliskie osoby- mamę, która odeszła w 2016 roku oraz siostrę Félicité, która zmarła w 2019 roku. Oprócz muzyki, artysta prywatnie angażuje się w działania charytatywne. Jest między innymi patronem hospicjum dziecięcego Bluebell Wood.

Koncerty przełożone na 2021 rok
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze