Louis Tomlinson

i

Autor: materiały prasowe

Louis Tomlinson w Polsce 2021 - DATA, MIASTO, BILETY. Kiedy, gdzie i po ile wejściówki?

2020-12-18 10:20

2021 rok zapowiada się naprawdę wyjątkowo. Były wokalista zespołu One Direction, Louis Tomlinson przyjedzie do Polski i zagra na żywo! Fani z naszego kraju już nie mogą się doczekać i odliczają dni. Kiedy Louis zagra w Polsce? W jakim mieście odbędzie się koncert? Gdzie kupić bilety? Najważniejsze informacje, znajdziecie w artykule poniżej.

Spis treści

  1. Louis Tomlinson - koncert w Polsce [DATA]
  2. Louis Tomlinson - koncert w Polsce [MIASTO]
  3. Louis Tomlinson - koncert w Polsce [BILETY]
  4. Louis Tomlinson - kim jest?

Louis Tomlinson w Polsce 2021 - DATA, MIASTO, BILETY. Kiedy, gdzie i po ile wejściówki? To ciekawi każdego fana zagranicznego artysty. Na tak pozytywną wiadomość czekał każdy. Były wokalista zespołu One Direction - Louis Tomlinson przyjedzie do Polski i zaśpiewa na żywo, dlatego każdy chciałby zakupić bilet na koncert! Po wydaniu pięciu krążków razem z chłopakami z zespołu One Direction, Tomlinson zdecydował się na karierę solo. Muzyk od 2015 roku tworzy i koncertuje sam, a przy tym zdobywa coraz więcej fanów na całym świecie. Efektem jego ciężkiej pracy w branży muzycznej, jest debiutancki album zatytułowany Walls. Znajdziemy na nim aż 12 kawałków, z czego tytułowy numer zdążył na samym YouTube osiągnąć już ponad 12 mln wyświetleń!

Styl Louisa Tomlinsona odbiega nieco od tego, który kilka lat temu mieliśmy okazję usłyszeć w One Direction. Na debiutanckiej płycie artysty, znajdziemy nie tylko electro pop, ale także melodie w stylu indie rock. Jak się okazuje, brytysjki wokalista stworzył coś wyjątkowego i osobistego, a już niebawem usłyszymy go w Polsce! Najważniejsze informacje dotyczące koncertu Tomlinsona, znajdziecie poniżej.

Louis Tomlinson - koncert w Polsce [DATA]

Louis Tomlinson w Polsce! W 2021 roku były wokalista zespołu One Direction, zagra solo w naszym kraju. Jego koncert został zaplanowany na 24 sierpnia 2021 roku. Start godzina 19:00.

Louis Tomlinson - koncert w Polsce [MIASTO]

Koncert Louisa Tomlinsona odbędzie się w Polsce! Miasto jest już znane i jest to oczywiście stolica - Warszawa. Tomlinson zaśpiewa prosto z letniej sceny w Progresji. 

Louis Tomlinson - koncert w Polsce [BILETY]

Bilety na koncert Louisa Tomlinsona dostępne będą w sprzedaży od piątku 18 grudnia. Zakupić je można online. Ceny zaczynają się już od 149 złotych.

Louis Tomlinson - kim jest?

Louis Tomlinson to brytyjski piosenkarz tworzący muzykę z pogranicza gatunków pop i rock. Wiele osób zna go jako członka programu telewizyjnego X-Factor z 2010 roku i anglo-irlandzkiej grupy One Direction. Pod koniec 2016 roku Louis nagrał wspólny kawałek z DJ-em Stevem Aoki zatytułowany Just Hold On. Rok później artyści wystąpili razem na festiwalu muzyki elektronicznej Ultra Music w Miami. Pierwszy album Brytyjczyka zatytułowany Walls, ukazał się 31 stycznia 2020 roku. Na krążku znalazło się 12 kawałków w tym dobrze znane single Two of Us oraz Kill My Mind. Debiutancki album Artysty zatytułowany Walls, to bardzo osobiste wydawnictwo. W ostatnim czasie stracił dwie bliskie osoby- mamę, która odeszła w 2016 roku oraz siostrę Félicité, która zmarła w 2019 roku. Oprócz muzyki, artysta prywatnie angażuje się w działania charytatywne. Jest między innymi patronem hospicjum dziecięcego Bluebell Wood.

Koncerty przełożone na 2021 rok