Louis Tomlinson w Polsce 2021 - BILETY. Gdzie i po ile kupić? [CENA]

2020-12-18 10:27
Louis Tomlinson w Polsce 2021 - BILETY. Gdzie i po ile kupić? [CENA]
Autor: FREDERIC J. BROWN/AFP/East News Louis Tomlinson w Polsce 2021 - BILETY. Gdzie i po ile kupić? [CENA]

Nadszedł moment, na który niecierpliwie czekał każdy polski fan One Direction! Jeden z członków zespołu, Louis Tomlinson, wystąpi po raz w pierwszy w Polsce. Gdzie i po ile kupić bilety? Poznajcie już teraz szczegóły i przygotujcie się na muzyczne uniesienia!

Spis treści

  1. Louis Tomlinson - kim jest?
  2. Louis Tomlinson 2021 w Polsce - bilety
  3. Louis Tomlinson 2021 w Polsce - CENY

Louis Tomlinson w Polsce 2021 - bilety to gorący towar dla wszystkich fanów One Direction. Gdzie i po ile kupić bilety na koncert Louisa Tomlinsona w Warszawie 2021? Podpowiadamy z myślą o wszystkich stęsknionych koncertowych uniesień. Już w przyszłym roku Louis rusza w swoją pierwszą międzynarodową trasę koncertową, która ku uciesze wszystkich fanów brytyjskiego wokalisty, nie ominie Polski i Warszawy. Artysta wystąpi 24 sierpnia 2021 na letniej scenie stołecznej Progresji. Podczas koncertu zapewne usłyszymy znane wszystkim utwory z debiutanckiego albumu Walls.

Louis Tomlinson w Polsce 2021 - DATA, MIASTO, BILETY. Kiedy, gdzie i po ile wejściówki?

Hotplota.pl: Kłopoty Michaela Buble i One Direction; seksowna Halle Berry w... poduszce

Louis Tomlinson - kim jest?

Louis Tomlinson to brytyjski piosenkarz tworzący muzykę z pogranicza gatunków pop i rock. Wiele osób zna go jako członka programu telewizyjnego X-Factor z 2010 roku i anglo-irlandzkiej grupy One Direction. Pod koniec 2016 roku, Louis nagrał wspólny kawałek z DJ-em Stevem Aoki zatytułowany Just Hold On.Rok później artyści wystąpili razem na festiwalu muzyki elektronicznej Ultra Music w Miami. Pierwszy album Brytyjczyka zatytułowany Walls ukazał się 31 stycznia 2020 roku. Na krążku znalazło się 12 kawałków w tym dobrze znane single Two of Us oraz Kill My Mind.

Debiutancki album Artysty zatytułowany Walls to bardzo osobiste wydawnictwo. W ostatnim czasie stracił dwie bliskie osoby, mamę, która odeszła w 2016 roku oraz siostrę Felicite, która zmarła w roku 2019. Oprócz muzyki, artysta prywatnie angażuje się w działania charytatywne. Jest m.in patronem hospicjum dziecięcego Bluebell Wood. 

Louis Tomlinson 2021 w Polsce - bilety

Gdzie kupić bilety na koncert Louisa Tomlinsona w Polsce 2021? Ile kosztuje bilet na koncert Louisa Tomlinsona? Dokładna rozpiska będzie znana lada chwila. Wiadomo, że w sprzedaży będzie bilet kolekcjonerski, który pozwoli Ci na zawsze zapamiętać występ Louisa Tomlinsona. Liczba wejściówek jest ograniczona.

Louis Tomlinson 2021 w Polsce - CENY

  • I pula: 149 złotych
  • II pula: 169 złotych
  • III pula: 189 złotych

Supportem wydarzenia jest zespół Only The Poets. Koncert Louisa Tomlinsona odbędzie się 24 sierpnia 2021 w Warszawie w ramach wydarzenia Progresja - Summer Stage. Bilety dostępne na www.goingapp.pl/louistomlinson i www.followthestep.com. Organizator koncertu jest agencja Follow The Step.

Najnowsze