KYGO ujawnił pełny emocji album Golden Hour! Premierze towarzyszy wirtualny koncert!

2020-05-29 13:34
KYGO - płyta Golden Hour idealna na lato 2020! Przekonajcie się sami [PIOSENKI, PREMIERA]
Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy - Golden Hour album cover - Kygo

Golden Hour to tytuł trzeciej płyty Kygo. Norweski producent umieścił na swoim krążku przepełnione emocjami utwory, nad którymi pracował dwa lata. Premierze krążka towarzyszy wirtualny koncert, o którym więcej dowiecie się z ESKA.pl!

Kygo - płyta Golden Hour jest już dostępna! Światowej sławy DJ oraz producent Kyrre Gørvell-Dahll zapowiedział wirtualny festiwal Golden Hour, który powstanie we współpracy z LiveXLive oraz Palm Tree Crew. Wydarzenie odbędzie się już dzisiaj (29 maja) o godzinie 22:00 na kanale Kygo na YouTube. Fani mogą również zobaczyć transmisję na platformach takich jak Twitch, Facebook, czy TikTok pod nazwami @KygoMusic i @LiveXLive jak również w aplikacji LiveXLive oraz na ich stronie internetowej.

Zobacz: KYGO - płyta Golden Hour idealna na lato 2020! Przekonajcie się sami [PIOSENKI, PREMIERA]

In My Bones w domowej wersji! Ray Dalton z ekskluzywnym występem na ESKA.pl!

Kygo - wirtualny festiwal Golden Hour

Podczas festiwalu Kygo zaprezentuje wszystkie utwory z albumu Golden Hour, który 29 maja 2020 trafił do serwisów streamingowych. Kygo zaprosił też szereg -niezwykłych gości – podczas live’a pojawią się Alan Walker, Jimmy Buffett, OneRepublic, Zac Brown, Chelsea Cutler, Haux, Oh Wonder, Rhys Lewis oraz Sandro Cavazza. Do innych atrakcji należą: medytacja którą poprowadzi Jesse Israel z grupy The Big Quiet z okazji miesiąca poświęconego zdrowiu psychicznemu oraz pokaz sztuczek magicznych wykonany przez Juliusa Deina.

Stworzeniem merchu do tego wydarzenia zajął się tatuażysta Dr. Woo. Cały zysk ze sprzedaży ubrań zostanie przekazany na projekt Woo x Baby2Baby, amerykańskiej organizacji non-profit, pomagającej dzieciom ubogim w rejonie Los Angeles i na obszarach dotkniętych epidemią w całym kraju.

Kygo - płyta Golden Hour

Album Golden Hour trafił 29 maja 2020 do serwisów streamingowych. Trzecią płytę Kygo promują między innymi single „Like It Is z Zarą Larsson i Tygą oraz Lose Somebody z OneRepublic.

Nieważne czy gra na pianinie, czy jest za sterami w studio, Kygo sukcesywnie utwierdza wszystkich w przekonaniu, że jest niespotykanym talentem, wizjonerem, dynamicznym DJ-em i wpływową gwiazda światowego formatu. Ten norweski producent o imieniu Kyrre Gørvell-Dahll po raz pierwszy zaprezentował swoją muzykę w 2013 roku i w mgnieniu oka stał się jednym z największych twórców hitów na świecie, a jego utwory zostały odtworzone już ponad 15 miliardów razy. Jednym z największych sukcesów Kygo w ostatnim czasie jest singiel Higher Love, który ma już ponad 650 milionów odtworzeń połączonych z wyświetleniami teledysku. Singiel, w którym możemy usłyszeć głos Whitney Houston, zdobył status złotej płyty między innymi w Polsce i Wielkiej Brytanii oraz platynowej płyty w Stanach Zjednoczonych.

Tracklista Golden Hour:

1. The Truth w/ Valerie Broussard
2. Lose Somebody w/ OneRepublic
3. Feels Like Forever w/ Jamie N Commons
4. Freedom w/ Zak Abel
5. Beautiful w/ Sandro Cavazza
6. To Die For w/ St. Lundi
7. Broken Glass w/ Kim Petras
8. How Would I Know w/ Oh Wonder
9. Could You Love Me w/ Dreamlab
10. Higher Love w/ Whitney Houston
11. I’ll Wait w/ Sasha Sloan
12. Don’t Give Up On Love w/ Sam Tinnesz
13. Say You Will w/ Patrick Droney and Petey
14. Follow w/ Joe Janiak
15. Like It Is w/ Zara Larsson and Tyga
16. Someday w/ Zac Brown
17. Hurting w/ Rhys Lewis
18. Only Us w/ Haux

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze