Forever Yours - Kygo dokończył piosenkę, której Avicii nie zdążył. Wzruszający hołd DJ-a

2020-01-24 13:55
Forever Yours - Kygo dokończył piosenkę, której Avicii nie zdążył. Wzruszający hołd DJ-a
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Forever Yours - Kygo dokończył piosenkę, której Avicii nie zdążył. Wzruszający hołd DJ-a

Forever Yours to jeden z najbardziej wzruszających i sentymentalnych hitów ostatnich lat. Produkcję utworu rozpoczął Avicii, jednak nie zdążył jej dokończyć. Kawałek na swój warsztat wziął jeden z najpopularniejszych producentów Tropical House, Kygo. Jak brzmi piosenka ku czci tragicznie zmarłego Tima Berglinga. Oceńcie słuchając jej - na ESKA.pl!

Kygo i Sandro Cavazza oddają hołd tragicznie zmarłemu Aviciiemu. Jak to wszystko się zaczęło? Podczas pobytu w USA w 2016, Sandro Cavazza pokazał wczesną wersję utworu Forever Yours swojemu bliskiemu przyjacielowi, Timowi Berglingowi. Avicii momentalnie zaczął pracę nad kawałkiem. Niestety nigdy nie dokończył piosenki. Zainspirowani jego wersją demo, która została zaprezentowana na Ultra Music Festival, Kygo i Sandro postanowili dokończyć produkcję utworu, by oddać hołd zmarłemu przyjacielowi. Wraz z utworem, w sieci pojawił się film, w którym Kygo i Cavazza opowiadają o procesie kończenia kawałka, jak wielkie znaczenie ma dla nich ten singiel oraz sam Avicii. Udostępniono także klip z premiery Forever Yours (Avicii Tribute) z koncertu ku pamięci Berglinga. Wydarzenie odbyło się w grudniu 2019 w Sztokholmie.

Wszystkie zyski ze sprzedaży singla zasilą konto fundacji Tima Berglinga, która zajmuje się zdrowiem psychicznym, prewencją samobójstwa oraz edukacją ekologiczną.

Kygo & Avicii feat. Sandro Cavazza - piosenka Forever Yours to usłyszenia na co dzień w Radiu ESKA!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze