KYGO - płyta Golden Hour idealna na lato 2020! Przekonajcie się sami [PIOSENKI, PREMIERA]

2020-05-27 14:53
KYGO - płyta Golden Hour idealna na lato 2020! Przekonajcie się sami [PIOSENKI, PREMIERA]
Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy - Golden Hour album cover - Kygo

Golden Hour to jeden z najważniejszych tytułów wiosny 2020, a zarazem jeden z najbardziej hitowych krążków lata 2020. Trzeci studyjny album norweskiego producenta, znanego jako Kygo, zawiera megahity, które idealnie sprawdzą się podczas wakacyjnych szaleństw! Tracklista, jak i szczegóły - do sprawdzenia na ESKA.pl!

Spis treści

 1. Kygo - płyta Golden Hour
 2. Kygo - piosenki na płycie Golden Hour [TRACKLISTA]

Kygo z płytą Golden Hour sprawi, że wakacje 2020 będą wyjątkowe! Klimatyczne utwory gwarantujące relaks i Kygo swój trzeci, pełny tropikalnych brzmień krążek, zapowiedział singlami. Zaczęło się w 2019 roku od wydania hitowego utworu Higher Love, w którym użyte zostały niepublikowane do tej pory dźwięki zarejestrowane przez Whitney Houston. Osiem miesięcy później pojawił się kawałek Like It Is, z gościnnym udziałem Zary Larsson i rapera znanego jako Tyga. Utwór możecie usłyszeć w Radiu ESKA i głosować na niego w ramach Podwójnej Gorącej 20. Kolejne single to I'll Wait z Sashą Sloan, Freedom z Zakiem Abelem, a także Lose Somebody z Ryanem Tedderem i całym zespołem OneRepublic. Ostatnim utworem zwiastującym materiał jest kawałek The Truth, w którym pojawia się Valerie Broussard. Duet ten wcześniej współpracował przy hicie Think About You, którego teledysk obecnie ma 33 miliony wyświetleń na YouTube.

Zobacz: Kygo odkrywa prawdę! Wakacyjne brzmienie w numerze The Truth

In My Bones w domowej wersji! Ray Dalton z ekskluzywnym występem na ESKA.pl!

Kygo - płyta Golden Hour

Na albumie Golden Hour znajdą się utwory wydane przez Kygo w ostatnim czasie, w tym Freedom z Zakiem Abelem, I’ll Wait z Sashą Sloan, Like It Is z Zarą Larsson i Tygą, czy Higher Love z Whitney Houston. Łącznie na płytę trafi 18 utworów, nagranych z licznymi wokalistami, m.in. z Sandro Cavazzą, Kim Petras i Joem Janiakem.

Nieważne czy gra na pianinie, czy jest za sterami w studio, Kygo sukcesywnie utwierdza wszystkich w przekonaniu, że jest niespotykanym talentem, wizjonerem, dynamicznym DJ-em i wpływową gwiazda światowego formatu. Ten norweski producent o imieniu Kyrre Gørvell-Dahll po raz pierwszy zaprezentował swoją muzykę w 2013 roku i w mgnieniu oka stał się jednym z największych twórców hitów na świecie, a jego utwory zostały odtworzone już ponad 15 miliardów razy. Jednym z największych sukcesów Kygo w ostatnim czasie jest singiel Higher Love, który ma już ponad 650 milionów odtworzeń połączonych z wyświetleniami teledysku. Singiel, w którym możemy usłyszeć głos Whitney Houston, zdobył status złotej płyty między innymi w Polsce i Wielkiej Brytanii oraz platynowej płyty w Stanach Zjednoczonych. Wokale Whitney Houston pochodzą z jej wersji utworu Higher Love - Steve’a Winwooda, wydanej w 1990 roku na japońskiej wersji płyty I’m Your Baby Tonight.

Kygo - piosenki na płycie Golden Hour [TRACKLISTA]

 1. The Truth w/ Valerie Broussard
 2. Lose Somebody w/ OneRepublic
 3. Feels Like Forever w/ Jamie N Commons
 4. Freedom w/ Zak Abel
 5. Beautiful w/ Sandro Cavazza
 6. To Die For w/ St. Lundi
 7. Broken Glass w/ Kim Petras
 8. How Would I Know w/ Oh Wonder
 9. Could You Love Me w/ Dreamlab
 10. Higher Love w/ Whitney Houston
 11. I’ll Wait w/ Sasha Sloan
 12. Don’t Give Up On Love w/ Sam Tinnesz
 13. Say You Will w/ Patrick Droney and Petey
 14. Follow w/ Joe Janiak
 15. Like It Is w/ Zara Larsson and Tyga
 16. Someday w/ Zac Brown
 17. Hurting w/ Rhys Lewis
 18. Only Us w/ Haux
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze