Karin Ann - kim jest support Sanah? Najsilniejszy głos pokolenia Z w Czechach!

i

Autor: Ondřej Pýcha / Magic Records Poland Karin Ann - kim jest support Sanah? Najsilniejszy głos pokolenia Z w Czechach!

Karin Ann - kim jest support Sanah? Najsilniejszy głos pokolenia Z w Czechach!

2020-10-02 12:41

Karin Ann zagra przed koncertami Sanah na całkowicie wyprzedanej trasie #NoSoryTour. Kim jest artystka, którą odkryła wykonawczyni hitu Szampan? Poznajcie ją bliżej - na ESKA.pl!

Karin Ann - kim jest? To najsilniejszy głos pokolenia Z w Czechach i na Słowacji! Artystka zagra przed sanah podczas wyprzedanej trasy #nosory tour, która odbędzie się w 7. miastach w listopadzie i grudniu tego roku. Zaledwie 18-letnia Karin Ann wkracza na muzyczną scenę w wielkim stylu. Młoda Artystka bez problemu potrafi przyciągać uwagę czy to fanów w mediach społecznościowych, dziennikarzy muzycznych czy nawet internetowego wydania prestiżowego New York Times, który wspomniał o niej w jednym z artykułów dotyczących pokolenia Z. 

Jesień 2020 - hity, które rozgrzeją w najbardziej kapryśny dzień! [WIDEO]

Karin Ann - kim jest?

Zaledwie 18-letnia Karin Ann wkracza na muzyczną scenę w wielkim stylu. Młoda Artystka bez problemu potrafi przyciągać uwagę czy to fanów w mediach społecznościowych, dziennikarzy muzycznych czy nawet internetowego wydania prestiżowego New York Times, który wspomniał o niej w jednym z artykułów dotyczących pokolenia Z. 

Napisałam tę piosenkę na moim ukulele gdy miałam 15 lat. Z pomocą słowackiego producenta Tomiego Popoviča udało mi się udoskonalić ten utwór i spokojnie mogłam pomyśleć o kierunku muzycznym, w którym chciałabym podążać” - mówi Karin Ann. Jej spotkanie z Mattem Schwartzem okazało się kluczowe w tym procesie. ”Wspólnie dokonaliśmy ostatecznej aranżacji i wprowadziliśmy kilka zmian do oryginalnej melodii. Jestem absolutnie zakochana w ostatecznej wersji

- mówi Karin Ann i dodaje:

Piosenka opowiada o tym jaki toksyczni potrafią być ludzie. Był czas w moim życiu, kiedy nie byłam otoczona dobrymi ludźmi. Przyszedł moment kiedy zrozumiałam, że nie warto się nimi przejmować, nie warto przejmować się tym co inni o mnie myślą. Każdy zasługuje na akceptacje niezależnie od koloru skóry, płci, orientacji seksualnej czy religii jaką wyznaje. I to właśnie chciałam przekazać w tej piosence 

- mówi Karin. Sanah zabierze swoich fanów w bajkową podróż po krainie melodii, które trafią do serca każdego fana. Będą tiule, koronki, kwiaty, a przede wszystkim niezwykle intymne i wyjątkowe przedstawienie, jakiego w Polsce jeszcze nie było. Wyprzedana trasa #NoSory Tour to nie tylko koncerty, to również możliwość wzięcia udziału w Meet&Greet z sanah. Będzie to wyjątkowe przeżycie w specjalnie stworzonej przestrzeni, oddające klimat twórczości artystki.

Każdy kto kupił bilet z opcją M&G będzie miał możliwość zadania pytania podczas Q&A, jak również zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia, które otrzyma w dwóch wersjach - polaroidu oraz cyfrowej. Na pamiątkę każdy z uczestników spotkania otrzyma również wyjątkowy plakat z autografem sanah oraz będzie mógł nabyć merch artystki bez kolejki.