Sanah

i

Autor: materiały prasowe

Sanah - wiek, wzrost, Instagram, płyta. Co musisz wiedzieć o autorce hitu Szampan?

2021-08-05 17:00

Ten rok zdecydowanie należy do niej! Po wydaniu singla Szampan, Sanah stała się jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Każda z jej piosenek generuje miliony wyświetleń w sieci, a debiutancka płyta okazała się najchętniej kupowanym krążkiem po tygodniu od premiery. Na ESKA.pl zebraliśmy najważniejsze informacje o tej artystce i publikujemy je już teraz.

Sanah - wiek, wzrost, Instagram, płyta: oto najczęściej wyszukiwane frazy w kontekście zdolnej wokalistki, która szturmem podbiła serca słuchaczy w 2020 roku. Sanah wkroczyła w nowy rok z impetem. Wszystko za sprawą kawałka Szampan, który trafił do sieci dokładnie 3 stycznia 2020 roku. Do dziś, teledysk zrealizowany do piosenki wygenerował już ponad 37 milionów wyświetleń. Kolejne single - Melodia i Królowa dram także okazały się sporym sukcesem. Nic dziwnego, że Sanah okrzyknięta została najgorętszym debiutem oraz objawieniem muzycznym tego roku.

Ile Sanah ma lat? Jak naprawdę się nazywa? Jak znaleźć ją na Instagramie? Jaki tytuł nosi jej płyta? Odpowiedzi na te pytania poszukują internauci. Specjalnie dla was, zebraliśmy garść najważniejszych i najbardziej interesujących informacji dotyczących tej zdolnej wokalistki, która nie tylko śpiewa, ale również pisze i komponuje.

Hanczak - Sanah

Sanah - wiek

Zuzanna Jurczak, bo tak naprawdę nazywa się polska piosenkarka, przyszła na świat 2 września 1997 roku. Oznacza to, że w 2020 roku skończy 23 lata. Na co dzień mieszka w Warszawie.

Sanah - wzrost

Ile wzrostu ma Sanah? Tego też ciekawi są fani młodej i zdolnej artystki. Za pośrednictwem mediów społecznościowych, gwiazda zdradziła, że mierzy ponad 160 centymetrów.

Sanah - Instagram

Tak jak inne gwiazdy muzyki, Sanah również posiada konto na Instagramie. Wokalistka zamieszcza w sieci zdjęcia głównie związane z jej profesją. Profil artystki obserwuje już ponad 60 tysięcy użytkowników. Jej nick to @sanahmusic.

Sanah - płyta

Po świetnie przyjętej EP-ce ja na imię niewidzialna mam, Sanah zaprezentowała swój długo wyczekiwany album studyjny. Płyta Królowa dram miała trafić do sprzedaży w marcu, jednak ze względu na pandemię koronawirusa, premierę przesunięto na 8 maja. Album dotarł na sam szczyt notowania OLiS.