Justin Bieber zawiesza karierę. Co z koncertem w Polsce?

2022-09-07 10:55
Justin Bieber zawiesza karierę. Co z koncertem w Polsce?
Autor: Doug Peters/REPORTER/EASTNEWS

Justin Bieber postanowił zwolnić tempo i przerywa swoją karierę muzyczną. Wokalista wydał oświadczenie, które zmartwiło jego fanów. Czy najbliższe koncerty się odbędą? Co z koncertem Justina Biebera w Polsce? Postanowiliśmy przyjrzeć się sprawie!

Justin Bieber nie zagra w Polsce? Czy koncert Justina w Polsce się odbędzie? Najnowsze informacje, dotyczące wokalisty, nie brzmią zbyt optymistycznie. Wielu polskich fanów zastanawia się, czy będzie miała okazję zobaczyć swojego idola w Polsce. Justin Bieber ma problemy ze zdrowiem. Kilka tygodni temu muzyk pokazał fanom nagranie swojej sparaliżowanej twarzy i wyjawił, że zmaga się z syndromem Ramsaya Hunta, który powoduje częściowy paraliż jego twarzy. To już drugi raz, kiedy Justin zmuszony jest przerwać swoją trasę koncertową. Wokalista wyjaśnił, że po konsultacjach z lekarzem, może wrócić do koncertowania. Jednak okazało się, że powikłania po chorobie są tak silne, a ostatnie występy dały mu w kość do tego stopnia, że postanowił na dłuższy czas zawiesić koncertowanie i swoją karierę.

Justin Bieber pokonał chorobę. Wrócił na scenę w wielkim stylu! [RELACJA z Sziget Festival 2022]

Smolasty ODGRZEWA 20-letnie Wilki | ESKA XD - Ale to już było! #55

Ostatnie koncerty Justina Biebera dały mu w kość do tego stopnia, że przerywa światową trasę koncertową.

W tym roku publicznie powiedziałem o mojej walce z zespołem Ramseya Hunta, przez który miałem sparaliżowane pół twarzy. Choroba uniemożliwiła mi zagranie amerykańskiej trasy. Wróciłem do koncertowania po okresie wypoczynku i konsultacjach z lekarzami, rodziną i zespołem ruszyłem do Europy z nadzieją, by kontynuować trasę.

Justin Bieber miał nadzieję, że odpoczynek przyniesie oczekiwane efekty i kolejne koncerty odbędą się zgodnie z planem. Przyznał jednak, że ostatnie występy wyczerpały go do tego stopnia, że jest zmuszony przerwać światową trase koncertową. Zdradził, że zmaga się z powikłaniami po chorobie, dlatego musi zrobić sobie przerwę, by skupić się na swoim zdrowiu.

10 lat temu Justin Bieber wydał Believe - wspominamy najlepsze kawałki z albumu! [GALERIA]

Zagrałem sześć koncertów, które naprawdę mnie przeczołgały. W miniony weekend wystąpiłem na festiwalu Rock in Rio i dałem z siebie wszystko ludziom w Brazylii. Po zejściu ze sceny dobiło mnie zmęczenie i zdałem sobie sprawę, że potrzebuję zająć się moim zdrowiem. Dlatego od tej pory robię sobie przerwę od koncertowania. Będzie ze mną dobrze, ale potrzebuję czasu na odpoczynek.

Justin Bieber - koncert w Polsce

Na jak długo Justin Bieber zawiesił karierę? Tego nie wiadomo. Jednak wydaje się, że koncert Justina 25 marca 2023 w Tauron Arenie Kraków się odbędzie. Nie ma jednak żadnych oficjalnych informacji na ten temat.

Sonda
Uważacie, że Justin podjął dobrą decyzją?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze