10 lat temu Justin Bieber wydał Believe - wspominamy najlepsze kawałki z albumu! [GALERIA]

2022-06-15 14:01
Justin Bieber - Believe ma 10 lat!
Autor: Prestige MJM Justin Bieber - Believe ma 10 lat!

10 lat od premiery jednego z najgłośniejszych albumów Justina Biebera! To właśnie z Believe pochodzą hity takie jak Boyfriend, As Long As You Love Me czy Beauty and a Beat. Które z hitów z krążka wspominamy najczęściej? Z okazji 10. lecia albumu prezentujemy najlepsze utworu pochodzące z Believe.

Believe to trzeci album Justina Biebera. Krążek ukazał się w 2012 roku nakładem Island Records. Believe zostało przez krytyków odebrane znacznie lepiej niż poprzednie albumy gwiazdora, a część jego fanów uważa, że to najlepszy album Biebera w jego karierze. W ramach trasy koncertowej promującej krążek artysta zagrał w 2013 roku swój pierwszy koncert w Polsce, który odbył się na łódzkiej Atlas Arenie. Z tęsknotą wspominając to wydarzenie prezentujemy listę najlepszych utworów pochodzących z albumu Believe.

Justin Bieber wrócił z nową płytą. To właśnie te piosenki znajdują się na krążku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze