GROMEE ORCHESTON 2020: gwiazdy, bilety, data i miejsce. Muzyka dwóch światów w jednym miejscu!

2020-03-11 13:12 RW
Gromee Orcheston 2020 - GWIAZDY, BILETY, DATA, MIEJSCE. Muzyka dwóch światów w jednym miejscu!
Autor: Gromee / Prestige MJM Gromee Orcheston 2020 - GWIAZDY, BILETY, DATA, MIEJSCE. Muzyka dwóch światów w jednym miejscu!

Muzyka dwóch światów znów zabrzmi w Krakowie! Gromee i Orkiestra Akademii Beethovenowskiej zaprezentują historię muzyki elektronicznej w symfonicznych aranżacjach. Kto wystąpi podczas wydarzenia? Gdzie i po ile kupić bilety? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły wydarzenia - na ESKA.pl. Obecność na Orchestonie obowiązkowa!

Gromee Orcheston 2020: GWIAZDY, BILETY, DATA, MIEJSCE - garść najważniejszych szczegółów o jednym z najgorętszych, najbardziej elektryzujących wydarzeń w polskiej muzyce podrzucamy na ESKA.pl. To już trzeci raz, jak Prestige MJM - organizator koncertów, Gromee - producent muzyczny i DJ, a także BUKOVINA Resort - kompleks wielu usług, udogodnień i różnorodnych atrakcji w sercu Tatr, łączą siły, by czerpiąc inspirację z natury, zaprezentować innowacyjny w skali Polski projekt. U podstaw tej współpracy leży przyjaźń i pasja do muzyki. Muzyka dwóch światów znów zabrzmi w Krakowie!

- Czujemy wielką dumę wspierając Orcheston po raz kolejny i towarzysząc przedsięwzięciu od samego procesu tworzenia. W BUKOVINA Resort jesteśmy otoczeni niezwykłą podhalańską naturą, która inspiruje nas na co dzień. To właśnie tymi inspiracjami, muzyczną tradycją oraz pasją robienia tego, co się kocha, podzieliliśmy się z artystami. Nie możemy doczekać się efektów - mówi Stanisław Buńda, Dyrektor Zarządzający Term BUKOVINA.

[AKTUALIZACJA]

Gromee Orcheston przeniesiony z 18 marca na 11 października 2020! Oświadczenie agencji Prestige MJM brzmi: 

- Z uwagi na panującą obecnie sytuację w kraju związaną z koronawirusem, agencja Prestige MJM postanowiła przenieść na inny termin najbliższy koncert Orcheston. Wydarzenie, które miało się odbyć 18 marca w ICE Kraków Congress Centre zostaje zaplanowane na niedzielę, 11 października 2020 roku w tym samym miejscu.
Bilety zachowują ważność.

Orcheston 2020 - GWIAZDY

Premiera Orchestonu odbyła się 14 grudnia 2018 roku. Wówczas na scenie obok Gromeego i Orkiestry Akademii Beethovenowskiej pojawili się również: Beata Kozidrak, Reni Jusis, Sarsa, Natalia Szroeder, Mateusz Ziółko, Lukas Meijer, Sara Chmiel-Gromala, Kasia Dereń, Kasia Malenda, Piotr Tazbir, Jan Radwan oraz Jacob A. Publiczność nowoczesnego ICE Kraków w komplecie wypełniła Salę Audytoryjną. Druga edycja wydarzenia została zaprezentowana w Warszawie 17 maja tego roku. Na scenie Torwaru skład artystów nieco się zmienił: zamiast Natalii i Mateusza - wystąpiły Kayah i Ania Dąbrowska. Ogromne wrażenie na warszawskiej publiczności zrobiła spektakularna wizualizacja i gra świateł, doskonale współgrająca z muzyką.

Zaproszenie do udziału w trzeciej edycji Orchestonu przyjęły już Beata Kozidrak i Edyta Górniak. To jednak dopiero początek. W kolejnych tygodniach znane będą kolejne nazwiska gości specjalnych, którzy pojawią się na scenie ICE Kraków, obok Gromeego i Orkiestry Akademii Beethovenowskiej.

Orcheston 2020 - GWIAZDY

  • Gromee
  • Sara Chmiel-Gromala
  • Edyta Górniak
  • Beata Kozidrak
  • Lukas Meijer
  • Nick Sinckler
  • Reni Jusis

Orcheston - to zupełnie nowatorski projekt muzyczny, przedstawiający historię utworów elektronicznych w aranżacjach orkiestry symfonicznej. Te, jakby się wydawało zupełnie odmienne światy, doskonale zostały połączone na jednej scenie podczas tego samego koncertu. Wydarzeniu przewodniczył najpopularniejszy polski DJ i producent muzyczny Gromee, a w całość oprawiła Orkiestra Akademii Beethovenowskiej, której szefuje Marcin Klejdysz. W poszczególnych utworach zaprezentowali się artyści polskich scen, przedstawiając spectrum reprezentatywnych dla tego gatunku kompozycji, autorstwa m.in. Erica Prydza, Davida Guetty, ATB, Jeana Michaela Jarre’a, Vangelisa, Daft Pank, Kraftewerk, Modjo, Donny Summer, Aviciiego, Roberta Milesa czy Swedish House Mafia i wiele innych.

- Przypomnę, że ideą koncertu jest pokazanie słuchaczom, iż połączenie dwóch tak różnych światów i gatunków muzycznych, jakimi są muzyka elektroniczna i muzyka klasyczna, tworzy magiczną i spójną całość. Każdy, kto kocha muzykę, znajdzie na tym koncercie coś dla siebie

- zapowiada Gromee, najpopularniejszy w Polsce DJ i producent muzyczny.

Gromee Orcheston 2020 - BILETY

Trzecia edycja Orchestonu odbędzie się 11 października 2020 roku w ICE Kraków. Bilety do sprzedaży trafią we wtorek, 5 grudnia o godzinie 10:00. Będzie je można nabyć za pośrednictwem strony www.prestigemjm.com. Na koncert zaprasza BUKOVINA Resort.

GROMEE ORCHESTON 2020: gwiazdy, bilety, data i miejsce. Muzyka dwóch światów w jednym miejscu!
Autor: Gromee / Prestige MJM GROMEE ORCHESTON 2020: gwiazdy, bilety, data i miejsce. Muzyka dwóch światów w jednym miejscu!
Najnowsze