Share The Joy - Gromee z radosnym hymnem Eurowizji Junior dodaje energii! [PREMIERA]

2020-01-08 14:39
Gromee - Share The Joy
Autor: Share The Joy / single cover art Gromee - Share The Joy

Share The Joy - piosenka z Eurowizji Junior to jeden z utworów, który będą nucić słuchacze w całej Europie. Radosny hymn Konkursu Piosenki Eurowizji stworzył jeden z najpopularniejszych i najbardziej cenionych producentów w Polsce, który ma już doświadczenie związane z Eurowizją - Gromee! Poprawcie sobie humor i posłuchajcie Share The Joy premierowo na ESKA.pl!

Share The Joypiosenka, a tak naprawdę hymn Eurowizji Junior 2019 to jeden z najbardziej motywujących utworów ostatnich miesięcy. Nie tylko was rozgrzeje w długie jesienne oraz zimowe wieczory, ale również poprawi wam humor i doda energii do działania. Głównym motywem piosenki jest hasło dziecięcej Eurowizji w Gliwicach, czyli Dziel się Radością. Pierwsza zwrotka jest swego rodzaju wprowadzeniem. Hymn Eurowizji Junior 2019 zaczyna się spokojnie po to, by eksplodować w refrenie. Za to wszystko, że Share The Joy jest piosenką wysokiej jakości odpowiada jeden z najpopularniejszych producentów w Polsce - Gromee. Artysta z Krakowa tworząc hymn Konkursu Piosenki Dla Dzieci skorzystał z charakterystycznych dla siebie elementów: wysokie podbicie basów, tropikalne melodie i kojący nerwy wokal. 24 listopada, w czasie Eurowizji Junior w Gliwicach, numer wykonały wszystkie dzieci biorące udział w konkursie.

Polska na Eurowizji Junior 2019 odniosła historyczne zwycięstwo. Nikt wcześniej, podczas Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, nie wygrał dwa lata z rzędu. Gratulacje dla Viki Gabor, która perfekcyjnie wykonała hit Superhero. 

Share The Joy - hymn Eurowizji Junior 2019

Share The Joy, czyli hymn Eurowizji Junior 2019, podczas ceremonii otwarcia śpiewała zwyciężczyni ubiegłorocznego konkursu, Roksana Węgiel. W oryginalnej wersji, która wyszła prosto z krakowskiego studia Andrzeja Gromali, śpiewa już inna wokalistka. 

Jak brzmi Share The Joy - premiera piosenki na ESKA.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze