Przejęcie, radość i łzy - wzruszające chwile na antenie Radia ESKA!

2019-12-04 11:24 RW
Przejęcie, radość i łzy - wzruszające chwile na antenie Radia ESKA!
Autor: RADIO ESKA Przejęcie, radość i łzy - wzruszające chwile na antenie Radia ESKA!

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. To czas uśmiechu, radości, wdzięczności, a to za sprawą rodzinnego ciepła i oczywiście prezentów. Wszyscy wiedzą, że bez Mikołaja się nie obejdzie! Za pośrednictwem Radia ESKA możecie podarować drugiej osobie dosłownie wszystko - im bardziej szalony pomysł, tym lepiej! Na co zdecydowała się Agnieszka, która prezentem wywołała łzy wzruszenia u swojej przyjaciółki, Magdy? Na ESKA.pl - przedstawiamy wam przejmującą historię!

Kto jest Twoim Mikołajem? - wyjątkowy konkurs powrócił na antenę Radia ESKA byście mogli zapewnić swoim bliskim wymarzony i w pełni trafiony prezent. Nasi najbliżsi zasługują na wszystko, co najlepsze. Niestety, często jest tak, że nie zawsze możemy im to zapewnić. ESKOWY Mikołaj kolejny rok z rzędu wziął sprawy w swoje ręce! 

Radość, wdzięczność, przejęcie i ostatecznie łzy wzruszenia - takie emocje towarzyszyły Magdzie. Wszystko to za sprawą niespodzianki, jaką zrobiła jej Agnieszka z Wrocławia. Napisała ona list do ESKOWEGO Mikołaja, że chciałaby podarować swojej przyjaciółce nową, gazowo-elektryczną kuchenkę. Poprzedni sprzęt był już wysłużony i nie spełniał już swoich zadań tak dobrze. 

Madziu, nie miałyśmy okazji inaczej, nie mamy się kiedy spotkać. Wiem, że jest tobie potrzebne i na święta masz ukrop po łokcie. Myślę, że przynajmniej w taki sposób mogę ci pomóc. Chciałabym zestaw Junior Box przekazać Nikoli, bo jej się to bardziej przyda niż mi.

Magda to kolejna osoba obdarowana przez ESKOWEGO Mikołaja. I ty możesz sprawić swoim bliskim niespodziankę. Nie musisz mieć długiej, siwej brody. Nie musisz też przebierać się w czerwony strój świętego Mikołaja. Jeśli chcesz podarować prezent bliskiej, ważnej dla ciebie osobie, wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę i napiszesz: CO i KOMU chcesz podarować. My zajmiemy się resztą. Każdy każdemu może zrobić prezent w Radiu ESKA.

Kto jest twoim Mikołajem - WEŹ UDZIAŁ

Najnowsze