Dawid Kwiatkowski z koncertem w ESKA Live! Poznajcie romantyczne wydanie artysty

2021-10-26 11:58
Dawid Kwiatkowski w obiektywie, podczas koncertu w ESKA Live!
Autor: TOMASZ RADZIK

ESKA Live z Dawidem Kwiatkowskim to szczególne wydarzenie dla wszystkich fanów. Jeden z najpopularniejszych artystów w Polsce dał się poznać od zupełnie nowej, nieznanej do tej pory strony. Z zespołem na żywo wykonał swoje największe hity, w wyjątkowych wersjach. Zobaczcie i posłuchajcie sami już teraz.

Dawid Kwiatkowski w ESKA Live to gwarancja muzycznych uniesień na najwyższym poziomie! Jeden z najbardziej znanych, cenionych i uwielbianych polskich wokalistów zawładnął ESKOWĄ sceną i wywołał gęsią skórkę wykonując swoje ostatnie hity. Zaśpiewał utwór Bez ciebie, którego teledysk ma ponad 17 milionów wyświetleń. W czasie występu nie mogło zabraknąć hitu Proste, który obecnie podbija Gorącą 20. Dawid Kwiatkowski w ESKA Live w doskonały sposób wykonał również cover megahitu Dance Monkey. Tones And I, jeśli zobaczy ten wykon, to na pewno będzie pod ogromnym wrażeniem. Niespodzianką jest także premierowe wykonanie utworu Nieważne. W dniu premiery singiel możecie poznać na ESKA.pl!

Poznajcie romantyczne wydanie artysty oglądając koncert Dawida Kwiatkowskiego w ESKA Live!

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!

ESKA Live: koncerty - kto, kiedy wystąpi?

ESKA Live ruszyło z mocnym uderzeniem. Na początku cyklu naszych ekskluzywnych koncertów na scenie zaprezentował się zespół Shanguy. Uwielbiani w Europie wykonawcy zaprezentowali takie hity, jak Kalima Minou i La Louze, które wzniosło ich na szczyt europejskich zestawień. Później swoimi hitami rozbujał Smolasty. Niedługo później z wyjątkowym show zaprezentowała się Daria Marcinkowska, czyli artystka, którą znacie z hitu Love Blind oraz Paranoia. Kto, kiedy wystąpi w ramach ESKA Live? Harmonogram występów poznacie w tym miejscu:

Wkrótce ogłosimy kolejne gwiazdy ESKA Live. Bądźcie razem z nami, bo poznacie swoich ulubionych artystów od zupełnie nowej, muzycznej strony!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze