Edyta Górniak i GROMEE rozwalą scenę! Ten występ przejdzie do historii!

2019-07-20 17:20
Edyta Górniak i Gromee rozwalą scenę! Ten występ przejdzie do historii!
Autor: Edyta Górniak (fot. Damian Klamka/East News) /// GROMEE (Marcin Bruniecki/REPORTER / EAST NEWS) Edyta Górniak i Gromee rozwalą scenę! Ten występ przejdzie do historii!

Trzeci weekend lipca 2019 roku to wyjątkowy czas dla wszystkich fanów elektronicznych brzmień, nieograniczonego szaleństwa i nie stłumionej radości. W Podczelu odbywa się bowiem 18. edycja Sunrise Festival. Na kilku scenach wystąpią największe osobistości klubowego świata m.in. The Chainsmokers, Armin van Buuren, Afrojack, Don Diablo, siostry Nervo czy Jay Hardway. Prawdziwą atrakcją będzie jednak wspólne show dwóch gwiazd polskiej sceny muzycznej! Szczegóły ich występu przybliżamy na ESKA.pl

Edyta Górniak i Gromee na Sunrise Festival 2019 to gwarancja niesamowitych i niezapomnianych wrażeń oraz uniesień na najwyższym poziomie. Nie dziwi fakt, że diwa polskiej sceny muzycznej zdecydowała się na wspólne show z jednym z najpopularniejszych producentów w Polsce. 46-letnia artystka od początku swojej kariery fascynuje się klubowymi brzmieniami. Wystarczy przypomnieć fakt, że jest autorką nowej wersji hitu One and One, świętej pamięci Roberta Milesa. Swego czasu w mediach pojawiły się informacje, że Edyta Górniak nagrywa wspólny hit z Davidem Guettą. 

Edyta Górniak i Gromee - występ

Występ Edyty Górniak i Gromeego rozgrzeje publiczność do czerwoności. Ze swoich źródeł wiemy, że wystąpią razem na głównej scenie w Podczelu - Red Stage - tuż po godzinie 20:30. Będzie to więc jedno z najhuczniejszych zakończeń trzydniowego festiwalu zachodzącego słońca. Jakimi piosenkami wprawią publiczność w euforię? Diwa lubi eksperymentować i zapewne zaskoczy wszystkich fanów oraz roztańczone osoby zgromadzone przed sceną. Niewykluczone, że Edyta Górniak wykona utwory z repertuaru Gromeego w nowych aranżacjach. Jak ostatecznie będzie? Przekonacie się na ESKA.pl!

Edyta Górniak od dłuższego czasu chwali Gromeego za jego determinację, pracę, dokładność przy tworzeni hitów i talent. Z miłą chęcią nagrałaby z nim wspólny utwór, o czym zdążyła już poinformować. Mamy nadzieję, że wkrótce ten duet ze swoim wspólnym kawałkiem podbije listy sprzedaży, radiowe zestawienia i klubowe parkiety.

Warto wspomnieć, że Edyta Górniak od piątku jest obecna na Sunrise Festival. Artystka była pod wrażeniem scenografii, świateł oraz efektom muzycznym, za które odpowiada "Gigant", czyli Gromee!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze