Gromee i Kayah - Enjoy The Silence w ich wykonaniu lepsze, niż wersja Tulii?

2019-05-22 11:05
Gromee i Kayah - Enjoy The Silence w ich wykonaniu lepsze, niż wersja Tulii?
Autor: fot./screen/youtube.com/Sunvoy X / emimusic Gromee i Kayah

Kompozycja zespołu Depeche Mode uznawana jest za jeden z najważniejszych utworów w historii muzyki. Enjoy The Silence do dziś jest chętnie nadawane przez wszystkie stacje radiowe i regularnie zajmuje wysokie miejsca w notowaniach przebojów. Swoją wersją tego hitu zachwycały dziewczyny z grupy Tulia. Teraz do sieci trafiło Enjoy The Silence w wykonaniu Gromee'go i Kayah. Usłyszycie je na ESKA.pl.

Gromee i Kayah - Enjoy The Silence w ich wykonaniu lepsze, niż wersja Tulii? Takie pytanie mogą sobie zadawać osoby, które słyszały o nowej wersji przeboju Depeche Mode. Utwór został zaprezentowany podczas koncertu Orcheston w Warszawie. To kolejna edycja wyjątkowego koncertu, którego inicjatorem i dyrygentem jest polski DJ. W towarzystwie Orkiestry Akademii Beethovenowskiej zaprezentował publiczności wielkie hity, a moment, w którym Kayah zaśpiewała Enjoy The Silence, był jednym z najważniejszych podczas całego występu.

Przeczytaj też: Gromee Orcheston 2019 - zabawa, wzruszenie i miłość. Torwar zobaczył muzykę! [RELACJA]

Enjoy The Silence - Kayah i Gromee zachwycili publiczność

Piosenka Enjoy The Silence miała swoją premierę w 1990 roku. Znalazła się na płycie Violator grupy Depeche Mode. To jeden z największych hitów brytyjskiego zespołu. Dał on sławę również Tulii. Polskie wokalistki śpiewały hit w stylu muzyki ludowej.

Kayah i Gromee przedstawili 17 maja 2019 swoją interpretacje tego utworu. Czy jest lepsza, niż wersja Tulii? Naszym zdaniem obje są równie zachwycające! Publiczność Orchestonu usłyszała Enjoy The Silence śpiewane charakterystycznym głosem Kayah, a Orkiestry Akademii Beethovenowskiej pod wodzą Gromeego zapewniła wspaniałą aranżację kompozycji. Posłuchajcie sami.

Posłuchajcie też oryginalnej wersji Depeche Mode. Zawsze warto ją sobie przypomnieć.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze