GROMEE - piosenka Love You Better to najbardziej popowy HIT artysty! Zakochacie się!

2019-07-20 16:35
GROMEE - piosenka Love You Better to najbardziej popowy HIT artysty! Zakochacie się!
Autor: Okładka singla Love You Better / Gromee GROMEE - piosenka Love You Better to najbardziej popowy HIT artysty! Zakochacie się!

Pełna energii, a także gorącego słońca, pozwalająca odpłynąć i się rozmarzyć - taka właśnie jest nowa piosenka Gromeego. Bez wątpienia to najbardziej popowa produkcja, pod którą podpisuje się utalentowany artysta z Krakowa. Love You Better to jedna z najgorętszych premier tych wakacji. Przekonajcie się o tym sami, jako pierwsi na ESKA.pl!

Gromee - nowa piosenka Love You Better jest jedną z najgorętszych premier lata 2019! W utworze nie brakuje dźwięków, które od razu przypiszecie do utalentowanego producenta, jednak sami przyznacie, że od takiej muzycznej strony jeszcze go nie znaliście. Nie ulega wątpliwości, co sami przyznacie, że to najbardziej popowy singiel w jego karierze. Piosenka Love You Better premierowo pojawi się na ESKA.pl! 

Gromee - nowa piosenka Love You Better

Gromee, co jakiś czas publikuje utwory o zaskakującym brzmieniu, które błyskawicznie stają się hitami. Można powiedzieć, że jeśli chodzi o krakowskiego producenta, to ten 2019 jest do tej pory rokiem zaskoczeń i niespodziewanych premier. Artysta po ogromnym sukcesie hitu One More Time, wypuścił zakręcony kawałek Love Me Now. Gościnnie w singlu usłyszeć mogliśmy: Devvon Terrell i Wurlda, znanego chociażby z hitu Follow You. Gromee jeszcze bardziej zaskoczył, gdy pod koniec maja, poinformował, że jest współtwórcą piosenki zespołu Golec uOrkiestra. Górą Ty, to wciąż jeden z ulubionych piosenek słuchaczy Radia ESKA. 

Nowa piosenka Love You Better od Gromeego, to kolejne zaskoczenie dla fanów, Przekonacie się sami, że to najbardziej popowa produkcja, pod którą podpisuje się polski "hit-master". 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze