Koncert Taco i Podsiadło 28.09.2019

i

Autor: Darek Golik

Dawid Podsiadło - bilety w drugiej puli na Leśna Muzyka 2020. Gdzie i kiedy kupić?

2019-10-06 7:59

Tak jak się można było spodziewać, najnowsza trasa koncertowa Dawida Podsiadło - Leśna Muzyka, podobnie jak poprzednie jego koncerty, cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony fanów. W zaledwie kilka minut po rozpoczęciu oficjalnej sprzedaży, wejściówki na poszczególne show zostały całkowicie wyprzedane. Czy w związku z tak dużym zainteresowaniem, dostępna będzie druga pula biletów? Sprawdź na ESKA.pl

Dawid Podsiadło - bilety na Leśna Muzyka 2020 wyprzedały się w jednej chwili! Koncerty autora przeboju Nie Ma Fal zawsze przyciągają tysiące jego fanów. Dwie poprzednie solowe trasy wokalisty również wyprzedały się w kilka minut. Wejściówki na show Leśna Muzyka trafiły do sprzedaży w piątek, 4 października o godzinie 11:00. Jak można przeczytać w sieci, nie każdemu udało się je zakupić. W głowach wielbicieli artysty, którym nie dane było zdobycie wymarzonego biletu, zapewne pojawiło się pytanie - czy będą one dostępne w drugiej puli?

Dawid Podsiadło - II pula biletów na Leśna Muzyka

Bilety na Dawida Podsiadło to aktualnie najbardziej pożądana rzecz przez wszystkich fanów tego zdolnego wokalisty. Niestety, na ten moment nie wiadomo, czy artysta wspólnie ze swoim managementem wprowadzą drugą pulę biletów do sprzedaży. Wydaje się to jednak wysoce prawdopodobne, w szczególności w Warszawie.

Zarówno w przypadku koncertów w ramach Małomiasteczkowa Trasa, jak również tego na PGE Narodowym, niedługo przed ich rozpoczęciem, na stronie dystrybutora pojawiły się ostatnie wejściówki. Możliwe jest też to, że Dawid Podsiadło doda jeszcze kilka koncertów do swojego kalendarza. Podobna sytuacja miała miejsce w 2018 roku, kiedy to po trzykrotnym wyprzedaniu warszawskiego Torwaru, utworzono dodatkowe wydarzenie.