Dawid Podsiadło - BILETY na koncerty Leśna Muzyka 2020 wyprzedane w kilka minut!

2019-10-04 11:20
Najnowszy klip - piosenka Dawida Podsiadło w filmie (Nie)znajomi! [WIDEO]
Autor: Jacek Kołodziejski Najnowszy klip - piosenka Dawida Podsiadło w filmie (Nie)znajomi! [WIDEO]

Dawid Podsiadło ponownie osiągnął sukces! W rekordowo szybkim czasie udało mu się zakończyć przedsprzedaż biletów na cykl koncertów Leśna Muzyka. Zacięta walka trwała zaledwie kilka minut nim wszystkie bilety dostępne w tej chwili dla użytkowników Allegro Smart rozeszły się jak ciepłe bułeczki. Czy jest jeszcze szansa na wejściówkę?

Macie ochotę zobaczyć Dawida Podsiadło podczas trasy koncertowej Leśna Muzyka? Nie będzie to łatwe! Bilety na jego koncerty rozchodzą się w zawrotnym tempie. Leśna Muzyka 2019 cieszy się ogromną popularnością, o czym świadczy przedsprzedaż biletów. Wejściówki do kilkunastu miast w Polsce zniknęły w ciągu... 9 minut! Dotyczy to nawet Warszawy, gdzie koncert odbędzie się na Torwarze. Wszystkim rozczarowanym, którzy zajrzeli do przedsprzedaży kilka minut po 11, musi wystarczyć nadzieja, że uda się 4 października.

Zobacz też: Dawid Podsiadło - koncerty 2020 na trasie Leśna Muzyka: DATY, MIASTA, BILETY

Dawid Podsiadło Leśna Muzyka 2020 - sprzedaż ogólna

4 września o godzinie 11 rozpoczęła się sprzedaż ogólna. Bilety zniknęły błyskawicznie! W ciągu zaledwie kilku minut wyprzedane zostały wszystkie wydarzenia, mimo że pojawiły się nowe daty koncertów. Czy czeka nas kolejna tura? Jest to prawdopodobne jednak przyjdzie nam trochę poczekać. 

Dawid Podsiadło Leśna Muzyka 2020 - czy można jeszcze kupić wejściówki? 

3 października zamknęła się jedynie przedsprzedaż biletów dostępna dla użytkowników Allegro Smart. Do sprzedaży ogólnej bilety trafią w piątek o godzinie 11 na stronie ebilet.pl. Nie należy jednak się jeszcze poddawać! Zazwyczaj liczba biletów w tej turze jest nieco większa. Wracają do koszyków również bilety osób niezdecydowanych lub rezygnujących z wydarzenia. Później będzie to możliwe tylko od osób prywatnych. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze