Tak zaczynał Dawid Podsiadło! Dziś wyprzedaje stadiony! [WIDEO]

2019-10-08 13:24 MK
Dawid Podsiadło
Autor: youtube/ przemko74 & Mateusz Ochocki / KFP/ REPORTER

Nie ma obecnie większej gwiazdy w naszym kraju od Dawida Podsiadło. Utalentowany wokalista dokonuje rzeczy właściwie niemożliwych dla wielu innych przedstawicieli sceny muzycznej. Wraz z Taco Hemingwayem wyprzedali wszystkie wejściówki na koncert na Stadionie Narodowym, a każda z jego płyt tygodniami okupuje pierwsze miejsce na listach sprzedaży. Na ESKA.pl zobaczycie, jak to się wszystko zaczęło.

Dawid Podsiadło - nagranie z występem wokalisty sprzed lat to doskonały dowód na to, że jeśli rzeczywiście się czegoś pragnie i robi wszystko, by to osiągnąć, jest to jak najbardziej możliwe. W tym przypadku, można nawet powiedzieć, że sukces przerósł oczekiwania artysty, o czym sam wielokrotnie wspominał w wywiadach. Dziś Dawid Podsiadło to gwiazda numer jeden w Polsce. Każdy z jego singli od razu staje się przebojem, a bilety na koncerty wyprzedają się w mgnieniu oka. Tak było między innymi w przypadku wspólnego show z Taco Hemingwayem na PGE Narodowym, jak również akustycznej trasy, która rozpocznie się w 2020 roku.

Dawid podsiadło kiedyś

Dla wielu obserwatorów sceny muzycznej, początki Dawida Podsiadło wiążą się z jego zwycięstwem w show X Factor w 2012 roku. Zanim jednak wokalista zachwycił telewidzów, brał udział w wielu konkursach wokalnych. W sieci można znaleźć wideo zarejestrowane podczas Konkursu Piosenki Anglojęzycznej w miejskiej bibliotece w Dąbrowie Górniczej z... 2009 roku. 16-letni wówczas Dawid zaśpiewał dwa utwory. Jeden z repertuaru The Fray - How To Save A Live, a drugi Oasis - Wonderwall. Aż ciężko uwierzyć, że ten nastolatek z lokami, zaledwie dziesięć lat później, zagrał koncert, który na zawsze zapisał się na łamach historii polskiej muzyki!

Najnowsze