Tak zaczynał Dawid Podsiadło! Dziś wyprzedaje stadiony! [WIDEO]

2019-10-08 13:24
Dawid Podsiadło
Autor: youtube/ przemko74 & Mateusz Ochocki / KFP/ REPORTER

Nie ma obecnie większej gwiazdy w naszym kraju od Dawida Podsiadło. Utalentowany wokalista dokonuje rzeczy właściwie niemożliwych dla wielu innych przedstawicieli sceny muzycznej. Wraz z Taco Hemingwayem wyprzedali wszystkie wejściówki na koncert na Stadionie Narodowym, a każda z jego płyt tygodniami okupuje pierwsze miejsce na listach sprzedaży. Na ESKA.pl zobaczycie, jak to się wszystko zaczęło.

Dawid Podsiadło - nagranie z występem wokalisty sprzed lat to doskonały dowód na to, że jeśli rzeczywiście się czegoś pragnie i robi wszystko, by to osiągnąć, jest to jak najbardziej możliwe. W tym przypadku, można nawet powiedzieć, że sukces przerósł oczekiwania artysty, o czym sam wielokrotnie wspominał w wywiadach. Dziś Dawid Podsiadło to gwiazda numer jeden w Polsce. Każdy z jego singli od razu staje się przebojem, a bilety na koncerty wyprzedają się w mgnieniu oka. Tak było między innymi w przypadku wspólnego show z Taco Hemingwayem na PGE Narodowym, jak również akustycznej trasy, która rozpocznie się w 2020 roku.

Dawid podsiadło kiedyś

Dla wielu obserwatorów sceny muzycznej, początki Dawida Podsiadło wiążą się z jego zwycięstwem w show X Factor w 2012 roku. Zanim jednak wokalista zachwycił telewidzów, brał udział w wielu konkursach wokalnych. W sieci można znaleźć wideo zarejestrowane podczas Konkursu Piosenki Anglojęzycznej w miejskiej bibliotece w Dąbrowie Górniczej z... 2009 roku. 16-letni wówczas Dawid zaśpiewał dwa utwory. Jeden z repertuaru The Fray - How To Save A Live, a drugi Oasis - Wonderwall. Aż ciężko uwierzyć, że ten nastolatek z lokami, zaledwie dziesięć lat później, zagrał koncert, który na zawsze zapisał się na łamach historii polskiej muzyki!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze