Dawid Kwiatkowski królował na scenie ESKA Live. Kiedy i gdzie oglądać koncert?

2021-10-20 11:13
Dawid Kwiatkowski w obiektywie, podczas koncertu w ESKA Live!
Autor: TOMASZ RADZIK

Dawid Kwiatkowski przejął scenę ESKA Live i zapewniamy, że takiego koncertu jeszcze nie widzieliście. Artysta oczarował śpiewając swoje największe hity, cover, a także pewną niespodziankę. To wszystko wraz z zespołem na żywo.

Dawid Kwiatkowski w ESKA Live to duża dawka muzycznych uniesień na najwyższym poziomie. Jeden z najpopularniejszych polskich wykonawców kolejny raz udowodnił, że sentymentalne klimaty nie są mu obce. Oczarował śpiewając utwór Proste, Bez ciebie, a także między innymi pewną niespodziankę. To wszystko z zespołem na żywo! Kiedy premiera koncertu Dawida Kwiatkowskiego? Zanim to sprawdzicie, koniecznie zobaczcie, co działo się na planie realizacji ekskluzywnego koncertu na multimedialnej scenie Radia ESKA.

Dawid Kwiatkowski w ESKA Live! Zobaczcie, co się działo za kulisami

Dawid Kwiatkowski w ESKA Live - kiedy oglądać?

Koncert Dawida Kwiatkowskiego to pozycja obowiązkowa, więc już teraz warto ustawić przypomnienie w telefonie. Wyjątkowy występ artysty premierowo 26 października o godzinie 12:00! Wejdźcie wtedy na www.eska.pl i bawcie się dobrze!

ESKA Live - ekskluzywne koncerty gwiazd

ESKA Live ruszyło z mocnym uderzeniem. Na początku cyklu naszych ekskluzywnych koncertów na scenie zaprezentował się zespół Shanguy. Uwielbiani w Europie wykonawcy zaprezentowali takie hity, jak Kalima Minou i La Louze, które wzniosło ich na szczyt europejskich zestawień. Później swoimi hitami rozbujał Smolasty. Niedługo później z wyjątkowym show zaprezentowała się Daria Marcinkowska, czyli artystka, którą znacie z hitu Love Blind oraz Paranoia. Kto, kiedy wystąpi w ramach ESKA Live? Harmonogram występów poznacie w tym miejscu:

  • Shanguy w ESKA Live - premiera koncertu 14 września 2021, godzina 12:00.
  • Smolasty w ESKA Live - premiera koncertu 28 września 2021, godzina 12:00.
  • Daria w ESKA Live - premiera koncertu 12 października 2021, godzina 12:00
  • Dawid Kwiatkowski w ESKA Live - 26 października 2021, godzina 12:00

Wkrótce ogłosimy kolejne gwiazdy ESKA Live. Bądźcie razem z nami, bo poznacie swoich ulubionych artystów od zupełnie nowej, muzycznej strony!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze