Daria od Love Blind w ESKA Live! Kiedy premiera koncertu i jakie hity zaśpiewała?

2021-10-07 9:22
Daria od Love Blind w ESKA Live! Kiedy premiera koncertu i jakie hity zaśpiewała?
Autor: Radio ESKA Daria od Love Blind w ESKA Live! Kiedy premiera koncertu i jakie hity zaśpiewała?

Love Blind, to jeden z Waszych hitów lata 2021! Są osoby, które wciąż nie wierzą, że jego wykonawczyni pochodzi z Polski. To Daria Marcinkowska, która ma za sobą występy na londyńskiej scenie, a także udział w muzycznym talent-show The Voice of Poland. Młoda wokalistka w swoim CV może sobie zapisać również występ na ESKOWEJ scenie. Poznajcie szczegóły już teraz.

Daria od Love Blind ma ogromne doświadczenie, jeśli chodzi o występy na scenie. Mieszkając w Londynie chętnie koncertowała i pokazywała swój talent lokalnej publiczności. Na takiej scenie jednak nigdy wcześniej nie występowała! Daria, specjalnie dla Was, dała show w ramach cyklu ekskluzywnych koncertów w ESKA Live. Niezwykle zdolna i ambitna wokalistka pojawiła się na naszej ESKOWEJ scenie, a wszystko po to, by dodać Wam energii i zachęcić do zabawy w najbardziej jesienne dni. Wcześniej w ESKA Live do tańca porwał Was zespół Shanguy, pobujaliście się do hitów Smolastego. W najbliższym czasie oprócz Darii na scenie wystąpi jeden z najpopularniejszych wokalistów w Polsce. Mowa oczywiście o Dawidzie Kwiatkowskim! Możecie zobaczyć kulisy występu Dawida Kwiatkowskiego w ESKA Live.

Daria od Love Blind zawładnęła sceną! Zobaczcie kulisy ESKA Live

Daria w ESKA Live - DATA koncertu

Daria w ESKA Live dała popis umiejętności wokalnych, ale udowodniła, że uwielbia się bawić. Sama dała również dobrą rozrywkę, o czym przekonacie się już 12 października o godzinie 12:00 na stronie głównej: www.eska.pl. Koniecznie ustawcie sobie przypomnienie w telefonie.

Daria w ESKA Live - piosenki

Koncert Darii to mieszkanka brzmień i gatunków. Z jednej strony imprezowe brzmienia, a z drugiej strony nastrojowe, pełne emocji utwory w nowych, nieznanych do tej pory aranżacjach. 25-letnia wokalistka zaśpiewała swój megahit Love Blind. To za jego sprawą kariera artystki nabrała tempa. Sam singiel dotarł na wysokie miejsca w Gorącej 20 Radia ESKA, a także zaliczył 4 miliony odsłuchań w serwisie streamingowym. Daria Marcinkowska czasie koncertu w ESKA Live zaśpiewała również utwory z repertuaru Amy Winehouse. Co więcej zaśpiewała swój nowy utwór Paranoia, który oficjalną premierę będzie mieć 8 października 2021. Wykonanie tego utworu na ESKOWEJ scenie było absolutną premierą na żywo!

Najnowsze