Daria od Love Blind w ESKA Live! Kiedy premiera koncertu i jakie hity zaśpiewała?

2021-10-07 9:22
Daria od Love Blind w ESKA Live! Kiedy premiera koncertu i jakie hity zaśpiewała?
Autor: Radio ESKA Daria od Love Blind w ESKA Live! Kiedy premiera koncertu i jakie hity zaśpiewała?

Love Blind, to jeden z Waszych hitów lata 2021! Są osoby, które wciąż nie wierzą, że jego wykonawczyni pochodzi z Polski. To Daria Marcinkowska, która ma za sobą występy na londyńskiej scenie, a także udział w muzycznym talent-show The Voice of Poland. Młoda wokalistka w swoim CV może sobie zapisać również występ na ESKOWEJ scenie. Poznajcie szczegóły już teraz.

Daria od Love Blind ma ogromne doświadczenie, jeśli chodzi o występy na scenie. Mieszkając w Londynie chętnie koncertowała i pokazywała swój talent lokalnej publiczności. Na takiej scenie jednak nigdy wcześniej nie występowała! Daria, specjalnie dla Was, dała show w ramach cyklu ekskluzywnych koncertów w ESKA Live. Niezwykle zdolna i ambitna wokalistka pojawiła się na naszej ESKOWEJ scenie, a wszystko po to, by dodać Wam energii i zachęcić do zabawy w najbardziej jesienne dni. Wcześniej w ESKA Live do tańca porwał Was zespół Shanguy, pobujaliście się do hitów Smolastego. W najbliższym czasie oprócz Darii na scenie wystąpi jeden z najpopularniejszych wokalistów w Polsce. Mowa oczywiście o Dawidzie Kwiatkowskim! Możecie zobaczyć kulisy występu Dawida Kwiatkowskiego w ESKA Live.

Daria od Love Blind zawładnęła sceną! Zobaczcie kulisy ESKA Live

Daria w ESKA Live - DATA koncertu

Daria w ESKA Live dała popis umiejętności wokalnych, ale udowodniła, że uwielbia się bawić. Sama dała również dobrą rozrywkę, o czym przekonacie się już 12 października o godzinie 12:00 na stronie głównej: www.eska.pl. Koniecznie ustawcie sobie przypomnienie w telefonie.

Daria w ESKA Live - piosenki

Koncert Darii to mieszkanka brzmień i gatunków. Z jednej strony imprezowe brzmienia, a z drugiej strony nastrojowe, pełne emocji utwory w nowych, nieznanych do tej pory aranżacjach. 25-letnia wokalistka zaśpiewała swój megahit Love Blind. To za jego sprawą kariera artystki nabrała tempa. Sam singiel dotarł na wysokie miejsca w Gorącej 20 Radia ESKA, a także zaliczył 4 miliony odsłuchań w serwisie streamingowym. Daria Marcinkowska czasie koncertu w ESKA Live zaśpiewała również utwory z repertuaru Amy Winehouse. Co więcej zaśpiewała swój nowy utwór Paranoia, który oficjalną premierę będzie mieć 8 października 2021. Wykonanie tego utworu na ESKOWEJ scenie było absolutną premierą na żywo!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze