Celine Dion w Polsce? Fani przygotowali wyjątkowe wideo dla artystki

2019-07-29 14:38 MK
Celine Dion
Autor: Martin Harris/Capital Pictures/Capital Pictures/East News

Celine Dion ma w naszym kraju naprawdę spore grono oddanych fanów. Po ogłoszeniu przez nią pierwszej od dziesięciu lat trasy koncertowej, polscy wielbiciele postanowili zrobić wszystko, aby zwrócić jej uwagę i zaprosić na koncert do Polski. W sieci pojawiło się specjalne wideo, w którym udział wzięli członkowie polskiego fanklubu Celine. Trzeba przyznać, że robi ono wrażenie! Prezentujemy je już teraz na ESKA.pl.

Celine Dion w Polsce - o tym marzy wielu fanów artystki, która wylansowała takie przeboje jak My Heart Will Go On czy I'm Alive. Choć ciężko w to uwierzyć, od pierwszego i na ten moment ostatniego show wielkiej diwy w naszym kraju minęło już 11 lat. W związku z ogłoszeniem dat amerykańskiej części trasy koncertowej promującej nadchodzące wydawnictwo gwiazdy o tytule Courage, w sercach europejskich wielbicieli zapaliła się iskierka nadziei na koncerty na Starym Kontynencie. Polscy fani wierzą, że zgodnie ze złożoną w 2008 roku obietnicą, Celine Dion powróci do kraju nad Wisłą i po raz kolejny zaprezentuje niesamowite show. Aby zwiększyć szanse na powodzenie, stworzyli specjalne wideo, w którym zapraszają gwiazdę do odwiedzenia naszego kraju. Znajdziecie je poniżej.

Celine Dion w Polsce - fani zapraszają gwiazdę do Polski

Administratorzy fanklubu Céline Dion Poland nie dają za wygraną i robią wszystko, by zwrócić na siebie uwagę zarówno samej artystki, jak i jej managementu. Najpierw stworzyli specjalne wydarzenie na Facebooku, do którego zapisało się blisko 2,5 tysiąca osób, a teraz opublikowali specjalne wideo, w którym nakłaniają artystkę, by przyleciała ze swoim show do Polski.

Szanse na koncert wydają się być duże! Jedna z największych agencji koncertowych Prestige MJM zapytała swoich fanów na Facebooku, którą z legend muzyki chcieliby zobaczyć. Do wyboru mają oni Madonnę, Mariah Carey, Barbrę Streisand oraz właśnie Celine. Aby oddać głos, należy wybrać odpowiednią emoji.

Najnowsze