Roksana Węgiel zaśpiewała z playbacku? Manager wokalistki komentuje

2019-07-27 19:08 aw
Roksana Węgiel
Autor: WBF

Mimo że ta młodziutka artystka ma dopiero 14 lat, już robi zawrotną karierę. Wygrała pierwszą edycję programu The Voice Kids, który stał się dla niej przepustką do udziału w Eurowizji Junior, gdzie również zdeklasowała konkurencję, zajmując pierwsze miejsce. Ostatnio występ Roksany mogliśmy oglądać m.in. także podczas Międzynarodowego Festiwalu Talentów im. Anny German w Zielonej Górze.

Roksana Węgiel zaśpiewała z playbacku? To właśnie podczas zielonogórskiego festiwalu padły na wokalistkę takie podejrzenia. Na oficjalnym fanpage'u Telewizji Polskiej pojawiło się wideo z nagrania, na którym zwyciężczyni The Voice Kids wykonuje utwór Eurydki Tańczące. Sporo komentarzy dotyczyło wątpliwości, czy Węgiel faktycznie wykonała utwór na żywo.

Roksana Węgiel zaśpiewała z playbacku? Komentarz managera

Roksanie z pewnością nie można odmówić talentu, a jej piękny głos poruszył wielu widzów Festiwalu w Zielonej Górze. Wykonanie jednej z najpopularniejszych piosenek Anny German, Eurydyki Tańczące,  było niezwykle wzruszające. Mimo to pod nagraniem zamieszczonym na Facebooku pojawiły się komentarze osób przekonanych, że Węgiel nie zaśpiewała jej na żywo:

Niestety Roksana nie śpiewała na żywo za bardzo się zestresowała. Ciekawe kto z państwa to zauważył???

Pięknie śpiewa tylko dlaczego boso, i z playbeku ?

Przecież to widać że to playback :D porażka

Moja droga. Śpiewasz ładnie ale szkoda że na koncercie użyłaś Playbacku :-/

Powodem, dla którego internauci podejrzewali Roksanę o użycie playbacku, jest fakt, że na nagraniu widać, że jej głos odrobinę mija się z obrazem. Kilka osób zwróciło jednak uwagę, że osoby, które widziały Roksanę na żywo na scenie, nie zauważyły takiego problemu, dlatego winna tutaj jest wyłącznie jakość filmiku. Serwis Party.pl postanowił poprosić o komentarz managera wokalistki, Tomasza Mosiołka, który potwierdził, że o żadnym playbacku nie było mowy:

100% na żywo wokal + 100% na żywo orkiestra

Przy takim talencie żaden playback z pewnością nie jest potrzebny!

Najnowsze