Ariana Grande przebiła Rihannę! To wielki sukces amerykańskiej gwiazdy

2019-07-29 11:19 MK
Ariana Grande
Autor: SplashNews.com/East News

Ariana Grande i Rihanna są niewątpliwie jednymi z największych gwiazd muzyki popularnej. Obie wokalistki wylansowały mnóstwo radiowych hitów, które podbiły listy przebojów na całym świecie, również w Polsce. Przerwa, jaką Rihanna zrobiła sobie od wydawania muzyki sprawiła, że Ariana Grande, która w ciągu niecałego roku wydała aż dwa krążki, zajęła jej miejsce w prestiżowym notowaniu. Jaki rekord pobiła wykonawczyni hitu 7 Rings? Sprawdź już teraz na ESKA.pl.

W przeciwieństwie do Rihanny, która aktualnie pracuje nad swoim dziewiątym w karierze krążkiem i nie pojawia się tyle w mediach, jak miała w zwyczaju, Ariana Grande nie zwalnia tempa i wciąż zaskakuje fanów nowymi kompozycjami. Amerykańska wokalistka kilka dni temu zapowiedziała, że szykuje wakacyjny przebój z grupą Social House, a jego premiera zaplanowana jest na ten tydzień. Ponadto, po sześciu miesiącach od wydania płyty sweetener, w lutym tego roku zaprezentowała światu jej następcę w postaci thank u, next. Pochodzące z obu albumów hity sprawiły, że Grande pobiła rekord Rihanny i obecnie zajmuje 1. miejsce wśród piosenkarek w popularnym rankingu.

Ariana Grande - Spotify

Wykonawczyni hitów Into You czy No Tears Left To Cry posiada obecnie największą liczbę obserwujących w serwisie Spotify. Jak wiadomo, ta platforma streamingowa jest najpopularniejszą tego typu usługą na całym świecie, a liczba odtworzeń poszczególnych kawałków w znaczącym stopniu wpływa na jego powodzenie na listach przebojów. Arianę śledzą obecnie ponad 33 miliony osób. Do tej pory, to właśnie Rihanna była najchętniej subskrybowaną artystką na Spotify. Być może, wraz z wydaniem nowej płyty, Barbadoska powróci na szczyt rankingu.

Najnowsze