Zuza z "Na Wspólnej" niczym Hanka w kartonach? Odejście Małgorzaty Sochy będzie wybuchowe

2022-12-01 12:58 NN
Zuza z Na Wspólnej niczym Hanka w kartonach? Odejście Małgorzaty Sochy będzie wybuchowe
Autor: AKPA Zuza z "Na Wspólnej" niczym Hanka w kartonach? Odejście Małgorzaty Sochy będzie wybuchowe

Na Wspólnej już wkrótce zabraknie Zuzy, w którą od piętnastu lat wcielała się Małgorzata Socha. Aktorka odeszła z serialu i już wiemy, jak scenarzyści poradzą sobie z tym problemem. Będzie... emocjonująco.

Wieść o tym, że Małgorzata Socha odchodzi z "Na Wspólnej" zaskoczyła widzów hitu TVN. Choć spekulowano na ten temat od tygodni (szczególne podejrzenia wzbudziła nieobecność Zuzy w nowej czołówce), potwierdzenie okazało się wyjątkowym ciosem dla widzów. Z miejsca pojawiła się oczywiście masa teorii odnośnie tego, jak twórcy pozbędą się jej bohaterki, oraz czy zrobią to permanentnie, czy zostawią jednak okno na wypadek ewentualnego powrotu. Teraz wszystko stało się jasne i wierzcie nam - nie jesteście na to gotowi.

Zuza z "Na Wspólnej" pójdzie w ślady Hanki Mostowiak

Na nadchodzących odcinkach okaże się, że kochanka Kamila zaszła z nim w ciążę. Hoffera ogarną wyrzuty sumienia, ale najgorsze będzie dopiero przed nim. Jak ustalił portal teleshow.wp.pl, Zuza zginie w wypadku samochodowym. Bohaterka odgrywana przez Małgorzatę Sochę wyląduje w szpitalu, gdzie lekarze podejmą desperacką walkę o jej życie. Niestety bezskutecznie. Utrata żony i obrzydzenie do samego siebie pchną Kamila (tak, zgadliście) w sidła alkoholu. 

Na Wspólnej: gdzie i kiedy oglądać?

Serial Na Wspólnej emitowany jest od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:15 na antenie TVN. Nowe odcinki znajdziecie też w bibliotece Playera. Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy odbędzie się premiera ostatniego odcinka z udziałem Małgorzaty Sochy. 

Sonda
Czy "Na Wspólnej" to najlepszy polski serial?
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE