Małgorzata Socha - mąż, wiek, Instagram, dzieci, rodzice, wzrost, seriale, filmy

2021-04-23 12:30 Adrian Rybak
Małgorzata Socha
Autor: WBF

Małgorzata Socha to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Od wielu lat można ją oglądać w wielu filmach i serialach. Zalicza się do grona gwiazd, które cieszą się największą sympatią widzów. Z tego powodu fani zastanawiają się, jak wygląda jej życie prywatne, ile ma lat, wzrostu oraz gdzie można ją znaleźć w internecie. Odpowiadamy na te pytania.

Małgorzata Socha to prawdziwa gwiazda polskiej telewizji. Wiele lat temu zaczynała w serialu Złotopolscy, ale od tamtej pory osiągnęła wiele. Jednym z najpopularniejszych seriali z jej udziałem to Brzydula, gdzie aktorka wciela się w rolę Violetty Kubasińskiej. To jedna z najbardziej charakterystycznych w polskiej telewizji. Gra także główną rolę w serialu Przyjaciółki, który od lat gromadzi przez telewizorami duże grono widzów. Jak wygląda życie prywatne aktorki? Czy ma męża i dzieci? Ile ma lat i wzrostu? Kim są jej rodzice? W jakich filmach i serialach zagrała? Jak nazywa się jej konto na Instagramie. Odpowiedzi znajdziesz poniżej. 

Małgorzata Socha - wiek i wzrost

Małgorzata Socha urodziła się 23 kwietnia 1980 roku w Warszawie, a więc aktualnie ma 41 lat. Według nieoficjalnych informacji jej wzrost to 175 centymetrów. 

Kozacka miłość VS Więzień miłości. Czym się różnią te seriale? | ESKA XD - Hotplota #21

Małgorzata Socha - mąż, dzieci, rodzice

Mąż aktorki to Krzysztof Wiśniewski. Para wzięła ślub 5 lipca 2008 roku. Znali się od wielu lat. W czasie pierwszego spotkania Małgorzata Socha miała zaledwie 16 lat. Małżeństwo doczekało się trójki dzieci. Są to Zofia (2013)[4], Barbara (2017) i Stanisław (2018). Rodzice gwiazdy to Bożena Socha i Jerzy Socha.

Małgorzata Socha - Instagram

Małgorzata Socha należy do grona polskich gwiazd, które są bardzo aktywne w mediach społecznościowych. Na Instagramie można ją znaleźć pod nazwą @małgosia_socha. Ma już prawie milion obserwujących. 

Małgorzata Socha - filmy i seriale

Najpopularniejsze filmy i seriale z udziałem aktorki to: Śniadanie do łóżka, Weekend, Och Karol 2, Wkręceni 2, Jak poślubić milionera?, Być jak Kazimierz Deyna, Zostać miss, Plebania, Klinika samotnych serc, Pierwsza miłość, Tylko miłość, Na Wspólnej, BrzydUla, Prosto w serce, Przyjaciółki i Stulecie winnych. 

NAJNOWSZE