Zapomniane polskie seriale. TOP5 produkcji, które były niegdyś hitami, a dziś nikt o nich nie pamięta

2022-07-28 19:05 NN

Polskie seriale, które kiedyś były na topie, a dziś zniknęły w odmętach naszej pamięci - o jakich tytułach mowa? Zajrzyjcie do naszej galerii zapomnianych polskich seriali i sprawdźcie, czy słyszeliście kiedyś o tych hitach!

Polski rynek serialowy ma się w ostatnich latach coraz lepiej. Weźmy taką "Watahę", "Belfra", czy "Ślepnąc od świateł" - rodzime produkcje coraz częściej prezentują naprawdę wysoki poziom i co więcej - nierzadko odnoszą sukcesy poza granicami naszego kraju. Mamy też w zanadrzu kilka kultowych produkcji, do których po dziś dzień wracamy z nostalgią i lubimy wspominać je w rozmowach ze znajomymi. Polska telewizja zna jednak kilka przypadków zapomnianych seriali - produkcji, które niegdyś cieszyły się olbrzymią popularnością i sympatią widzów, a dziś... mało kto o nich pamięta. O jakich tytułach mowa? Zajrzyjcie do naszej galerii, którą znajdziecie w górnej części artykułu!

Sonda
Lubisz oglądać polskie seriale?

Jak dobrze znasz popularne polskie seriale? QUIZ

Pytanie 1 z 10
"Stulecie Winnych": z jakiej miejscowości pochodzi tytułowa rodzina?
Stulecie Winnych
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE