Belfer powróci z 3. sezonem! Kiedy premiera i co wiemy o nowych odcinkach?

2022-06-20 16:25 Natalia Nowecka
Belfer: 3 sezon powstanie! Kiedy premiera?
Autor: TRICOLORS/East News Belfer: 3 sezon powstanie! Kiedy premiera?

Belfer nie powiedział jeszcze ostatniego słowa! Popularny serial CANAL+ doczeka się kontynuacji, a w roli głównej powróci Maciej Stuhr. Kiedy premiera nowych odcinków i co już o nich wiemy? Sprawdźcie!

Gdy fani "Belfra" stracili już nadzieję, włodarze CANAL+ sprawili im nie lada niespodziankę. Głośny serial kryminalny powróci bowiem z kolejną serią, tym razem przenosząc miejsce akcji... w rodzinne strony głównego bohatera. Sprawdźcie, co już wiemy.

Belfer - 3 sezon powstanie!

Poprzednią serię widzieliśmy w 2017 roku, zatem "Belfer" powróci na ekrany po (przynajmniej) sześcioletniej przerwie. Ogłoszono, że prace nad scenariuszem trwają już od kilku miesięcy i tym razem zobaczymy, jak Paweł Zawadzki powraca w rodzinne strony. Akcja 3. sezonu "Belfra" przeniesie nas zatem do nadmorskiego Małomorza, gdzie wciąż mieszka ojciec głównego bohatera. Zawadzki podejmie tam pracę w lokalnym liceum. Reżyser serialu, Łukasz Grzegorzek, skomentował nadchodzący sezon w następujących słowach:

W nowym sezonie akcja toczy się w rodzinnych stronach Belfra, poznamy jego lęki i marzenia oraz zderzymy z problemami licealnej młodzieży. Mnie ciekawi w tej historii nie tylko wątek kryminalny, ale też galeria fascynujących postaci, z którymi Belfer się skonfrontuje.

Belfer 3 sezon - kiedy premiera?

Niestety na obecną chwilę nie ujawniono przewidywanej daty premiery 3. sezonu "Belfra". Gdy takowe się pojawią, z miejsca was o tym poinformujemy. Śmiało jednak możemy założyć, że do debiutu dojdzie dopiero w 2023 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Polskie seriale, których nie musimy się wstydzić. TOP10 tytułów, które zachwyciły cały świat!

Jak dobrze znasz popularne polskie seriale? QUIZ

Pytanie 1 z 10
"Stulecie Winnych": z jakiej miejscowości pochodzi tytułowa rodzina?
Stulecie Winnych
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE