Belfer powróci z 3. sezonem! Kiedy premiera i co wiemy o nowych odcinkach?

2022-06-20 16:25 Natalia Nowecka
Belfer: 3 sezon powstanie! Kiedy premiera?
Autor: TRICOLORS/East News Belfer: 3 sezon powstanie! Kiedy premiera?

Belfer nie powiedział jeszcze ostatniego słowa! Popularny serial CANAL+ doczeka się kontynuacji, a w roli głównej powróci Maciej Stuhr. Kiedy premiera nowych odcinków i co już o nich wiemy? Sprawdźcie!

Gdy fani "Belfra" stracili już nadzieję, włodarze CANAL+ sprawili im nie lada niespodziankę. Głośny serial kryminalny powróci bowiem z kolejną serią, tym razem przenosząc miejsce akcji... w rodzinne strony głównego bohatera. Sprawdźcie, co już wiemy.

Belfer - 3 sezon powstanie!

Poprzednią serię widzieliśmy w 2017 roku, zatem "Belfer" powróci na ekrany po (przynajmniej) sześcioletniej przerwie. Ogłoszono, że prace nad scenariuszem trwają już od kilku miesięcy i tym razem zobaczymy, jak Paweł Zawadzki powraca w rodzinne strony. Akcja 3. sezonu "Belfra" przeniesie nas zatem do nadmorskiego Małomorza, gdzie wciąż mieszka ojciec głównego bohatera. Zawadzki podejmie tam pracę w lokalnym liceum. Reżyser serialu, Łukasz Grzegorzek, skomentował nadchodzący sezon w następujących słowach:

W nowym sezonie akcja toczy się w rodzinnych stronach Belfra, poznamy jego lęki i marzenia oraz zderzymy z problemami licealnej młodzieży. Mnie ciekawi w tej historii nie tylko wątek kryminalny, ale też galeria fascynujących postaci, z którymi Belfer się skonfrontuje.

Belfer 3 sezon - kiedy premiera?

Niestety na obecną chwilę nie ujawniono przewidywanej daty premiery 3. sezonu "Belfra". Gdy takowe się pojawią, z miejsca was o tym poinformujemy. Śmiało jednak możemy założyć, że do debiutu dojdzie dopiero w 2023 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Polskie seriale, których nie musimy się wstydzić. TOP10 tytułów, które zachwyciły cały świat!

Jak dobrze znasz popularne polskie seriale? QUIZ

Pytanie 1 z 10
"Stulecie Winnych": z jakiej miejscowości pochodzi tytułowa rodzina?
Stulecie Winnych
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE