Ślepnąc od świateł - o czym jest serial HBO na podstawie powieści Żulczyka?

2018-10-18 14:36
Ślepnąc od świateł
Autor: screen youtube.com/user/HBOPOLSKA screen youtube.com

Szykuje się jeden z najlepszych tegorocznych seriali? O czym jest Ślepnąc od świateł, adaptacja bestsellerowej powieści Jakuba Żulczyka?

Ślepnąc od świateł - o czym jest nowy serial HBO? Zdecydowanie ma szansę stać się ogromnym hitem. Fabuła oparta jest na bestsellerze Jakuba Żulczyka z 2014 roku, a w produkcji zobaczymy plejadę najlepszych polskich aktorów. Czy spełni oczekiwania widzów? O czym dokładnie opwiada fabuła Ślepnąc od świateł?

Ślepnąc od świateł - obsada. Kogo zobaczymy w serialu na podstawie powieści Jakuba Żulczyka?

Ślepnąc od świateł - o czym jest serial HBO?

Kuba (Kamil Nożyński), znany warszawski diler kokainy, jest zmęczony swoim życiem - chciałby od niego uciec, wyjechać gdzieś daleko - kupuje więc dwa bilety w jedną stronę do Argentyny. Wylot za tydzień. Przez ten czas musi jeszcze załatwić kilka spraw. W tym samym momencie z więzienia, po kilkuletnim wyroku, wychodzi Dario (Jan Frycz), gangster starej daty. Nieoczekiwanie ich losy przetną się, co doprowadzi do konfrontacji Kuby z jego dotychczasowym życiem i decyzjami - tymi, które podjął i które jeszcze przed nim. Czy Kuba podejmie walkę z własnymi demonami?

Ślepnąc od świateł - premiera. Gdzie oglądać online?

Premiera serialu zapowiedziana jest na 27 października. Serial można oglądać online - w dniu premiery HBO GO udostępni na platformie wyszystkie odcinki pierwszego sezonu.

Nie wiesz, co oglądać wieczorem?

Ślad to produkcja, która przenosi widzów w mroczny, ale jakże fascynujący świat zagadek kryminalnych. Jak wiadomo, przestępstwo doskonałe nie istnieje. Po każdej zbrodni zostaje ślad! Bywa widoczny gołym okiem, czasami można go odkryć tylko za pomocą zaawansowanych metod kryminalistycznych lub dzięki intuicji i niezwykłej spostrzegawczości ekspertów ze specjalnie stworzonego Centralnego Wydziału Śledczego. I to właśnie tam osadzona jest dynamiczna akcja serialu „Ślad”.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE