Zakazany owoc: w lutym czeka nas dużo emocji! Co się wydarzy w tym miesiącu?

i

Autor: Screenshot Youtube/ Yasak Elma Zakazany owoc: w lutym czeka nas dużo emocji! Co się wydarzy w tym miesiącu?

Zakazany owoc: w lutym czeka nas dużo emocji! Co się wydarzy w tym miesiącu?

2023-02-05 20:55

Lepiej się przygotujcie, bo luty z „Zakazanym owocem” będzie naprawdę gorący. Przed nami dużo emocji i zaskakujących wydarzeń, w których centrum znajdzie się – oczywiście – Yildiz.

„Zakazany owoc” nie zwalnia tempa. Turecki serial cieszy się niesłabnącą popularnością, a kreatywność scenarzystów niejednokrotnie wprawiła nas w osłupienie. Wygląda jednak na to, że dopiero się rozkręcają – ten miesiąc będzie bowiem naprawdę intensywny. Co czeka bohaterów?

Zakazany owoc: w lutym czeka nas dużo emocji! Co się wydarzy w tym miesiącu?

Najważniejszym wątkiem „Zakazanego owocu” będzie teraz oczywiście ciąża Yildiz, która urodzin synka. Niestety, test na ojcostwo wykaże, że Halitcan nie jest synem Halita. Mężczyzna wpadnie w szał i porzuci żonę i dziecko, nie płacąc nawet za szpital. Nie pomogą też zapewnienia Yildiz, że to wszystko sprawka Sahiki, ani nawet ponowne wykonanie testu – ten też wyjdzie bowiem negatywny.

W międzyczasie Ender będzie planowała obalenie Sahiki, a ta druga coraz silniej manipulować będzie Halitem. Wmówi mu nawet, że Yildiz i Emir (u którego zamieszkała) mają romans. Yildiz z czasem zmieni strategię i… wręczy Halitowi papiery rozwodowe. Kontakt z dziećmi, w tym z małym Halitcanem, zmiękczy jednak serce mężczyzny i zaproponuje Yildiz pozostanie w związku. Kobieta będzie miała jednak poważne wątpliwości.

W innych wątkach też się sporo wydarzy – Zehra wyda książkę, jeden z klientów Kayi okaże się być toksycznym mężem Leyli, zaś Yigit i Lila potajemnie wezmą ślub.

Zakazany owoc - gdzie i kiedy oglądać?

Serial Zakazany owoc emitowany jest od poniedziałku do piątku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2. Wszystkie dotychczasowe odcinki znajdziecie też w ofercie platformy Vod.tvp.pl.

Jak dobrze znasz serial Zakazany owoc?

Pytanie 1 z 10
Jak brzmi oryginalny tytuł serialu?
Jak powstał Top Gun Maverick? Gdzie i czym nakręcono sceny lotnicze? | To Się Kręci #8
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE