Zakazany owoc: porwanie i rozwód w nadchodzących odcinkach! Co jeszcze się wydarzy w przyszłym tygodniu?

2022-08-11 18:29 NN
Zakazany owoc: porwanie i rozwód w nadchodzących odcinkach! Co jeszcze się wydarzy w przyszłym tygodniu?
Autor: Screenshot Youtube/ Yasak Elma Zakazany owoc: porwanie i rozwód w nadchodzących odcinkach! Co jeszcze się wydarzy w przyszłym tygodniu?

Zakazany owoc to popularny turecki serial emitowany przez Telewizję Polską. Co się wydarzy w nadchodzących odcinkach? Przygotujcie się na zwroty akcji!

"Zakazany owoc" to popularny turecki serial emitowany przez Telewizję Polską, który zastąpił uwielbianą przez fanów "Miłość i przeznaczenie". Akcja serialu rozgrywa się w biednej dzielnicy Stambułu, gdzie żyją dwie siostry, które różnią się od siebie, jak dzień od nocy. Gdy obie spotykają na swojej drodze bogatych biznesmenów, ich życie wywraca się do góry nogami. W nowych odcinkach nie zabraknie emocji. Co się wydarzy? Zdradzamy!

Zakazany owoc: co się wydarzy w kolejnych odcinkach?

W nadchodzących odcinkach serialu "Zakazany owoc" Alihan spróbuje przekonać Zeynep, by nie wyjeżdżała. Dziewczyna znajdzie też nową pracę. Prawdziwy dramat czeka jednak Yildiz. Po podpisaniu wniosku rozwodowego kobieta zostanie porwana! Jak dalej potoczy się ta historia? Przekonamy się. Tymczasem prezentujemy szczegółowe streszczenia nowych odcinków seriali "Zakazany owoc":

Zakazany owoc 35 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 35. odcinka serialu Zakazany owoc prezentuje się następująco: Yildiz wyprasza Ender z pokazu jej kolekcji mody. Ender udaje pojednanie, a w rzeczywistości szykuje kolejny atak. Caner sprowadza Sengul gotową wyjawić, jak pomogła Yidilz rozwieść Halita i Ender. Hakan namawia Alihana, by na lotnisku powstrzymał Zeynep od wyjazdu.

Zakazany owoc 35 - gdzie i kiedy oglądać?

35. odcinek serialu Zakazany owoc zostanie wyemitowany we wtorek 16 sierpnia 2022 roku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2.

Zakazany owoc 36 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 36. odcinka serialu Zakazany owoc prezentuje się następująco: Ender konfrontuje Sengul z Halitem i Yildiz. Yildiz porzuca Halita i pragnie rozwodu. Halit każe Ender się wyprowadzić. Sengul żąda od Yildiz dużej kwoty za milczenie. Yildiz prosi Zeynep, by wracała do Turcji.

Zakazany owoc 36 - gdzie i kiedy oglądać?

36. odcinek serialu Zakazany owoc zostanie wyemitowany w środę 17 sierpnia 2022 roku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2.

Zakazany owoc 37 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 37. odcinka serialu Zakazany owoc prezentuje się następująco: Ender namawia Zehrę, by pomogła jej przekonać Halita, że nie miała romansu z Sinanem. Przychylność Halita ma zapewnić upozorowany wypadek samochodowy Zehry. Yildiz prosi Zeynep, by wróciła z Ameryki i pomogła jej przetrwać kryzys.

Zakazany owoc 37 - gdzie i kiedy oglądać?

37. odcinek serialu Zakazany owoc zostanie wyemitowany w czwartek 18 sierpnia 2022 roku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2.

Zakazany owoc 38 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 38. odcinka serialu Zakazany owoc prezentuje się następująco: Zynep znajduje nową pracę. Rodzina Halita spotyka się na wspólnej kolacji, bez Yildiz. Ona prosi Halita o rozwód, ten się zgadza. Po podpisaniu wniosku rozwodowego, ktoś porywa Yildiz. Halit zgadza się, by Erim odwiedzał matkę.

Zakazany owoc 38 - gdzie i kiedy oglądać?

38. odcinek serialu Zakazany owoc zostanie wyemitowany w piątek 19 sierpnia 2022 roku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2.

Sonda
Co sądzisz o serialu "Zakazany owoc"?

Jak dobrze znasz najpopularniejsze tureckie seriale? Quiz dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 8
Jaki był największy sekret Melek z serialu "Elif"?
Tureckie seriale - QUIZ
Tureckie seriale, których nie było w Polsce
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE