Zakazany owoc odc 188: STRESZCZENIE. Yildiz podejrzewa Halita o romans  z Leylą!

i

Autor: Screenshot Youtube/ Yasak Elma Zakazany owoc odc 188: STRESZCZENIE. Yildiz podejrzewa Halita o romans z Leylą!

Zakazany owoc odc 188: Yildiz podejrzewa Halita o romans z Leylą! Co zrobi, by poznać prawdę?

2023-03-17 14:49

Zakazany owoc odc 188 - co się wydarzy w kolejnym epizodzie tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie szczegółowe oraz dokładną datę i godzinę emisji kolejnego odcinka. Pojawi się masa podejrzeń i próba pozbycia się Sahiki!

W „Zakazanym owocu” znów zapanują nieufność i intrygi. Yildiz i Ender zaczną wysnuwać kolejne podejrzenia, a kilku bohaterom zbierze się na zwierzenia i… groźby. Co wydarzy się w 188. odcinku? Sprawdźcie streszczenie, które prezentujemy poniżej.

Zakazany owoc 188 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 188. odcinka serialu Zakazany owoc prezentuje się następująco: Erim zwierza się Yildiz, że ma dziewczynę. Lila i Yigit znów są zakochani. Yildiz podejrzewa Halita o romans z Leylą i prosi Ender o pomoc. Ender podejrzewa, że Nadir ma kobietę. Kaya znajduje pendrive z filmem obciążającym Yigita. Każe Sahice zniknąć z jego życia.

Zakazany owoc 188 - gdzie i kiedy oglądać?

188. odcinek serialu Zakazany owoc zostanie wyemitowany w czwartek 30 marca 2023 roku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2.

Sonda
Lubisz postać Sahiki w serialu "Zakazany owoc"?
OSCARY 2023 to chyba jakiś żart! Co się wydarzyło na gali filmowej? | To Się Kręci #11
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE