Dziedzictwo – turecki serial, który zastąpi Przysięgę. Warto obejrzeć kolejną telenowelę?

i

Autor: materiały prasowe TVP Dziedzictwo – turecki serial, który zastąpi Przysięgę. Warto obejrzeć kolejną telenowelę?

Dziedzictwo – turecki serial, który zastąpi Przysięgę. Warto obejrzeć kolejną telenowelę?

2023-03-27 11:20

Coś się kończy, coś się zaczyna. „Przysięga” już wkrótce zniknie z naszych ekranów, a jej miejsce na antenie zajmie inna turecka produkcja. „Dziedzictwo” zapowiada się na interesujący i wciągający tytuł, który powinien przypaść do gustu zarówno fanom Emira i Gulperi, jak i powszechnie uwielbianych „Zranionych ptaków”. Co wiemy o fabule?

„Dziedzictwo” to kolejna produkcja znad Bosforu, która doczeka się emisji w Polsce. Produkcja z 2020 roku zastąpi na antenie TVP1 zbliżającą się do końca „Przysięgę” i musimy przyznać, że zapowiada się naprawdę obiecująco.

Dziedzictwo – turecki serial, który zastąpi Przysięgę. Warto obejrzeć kolejną telenowelę?

W centrum wydarzeń ponownie znajdzie się dziecko, którego losy połączą ze sobą dwoje ludzi. W oficjalnym opisie fabuły „Dziedzictwa” czytamy: Kevser dorastała w biednej okolicy. Pewnego razu zostaje żoną syna bogatej krymskiej rodziny, jednak tego samego dnia odwraca się od niej ojciec, który nie zaaprobował tego małżeństwa. Kiedy mąż Kevser umiera, młoda wdowa zostaje uwięziona w rezydencji razem ze swoim 5 - letnim synem Yusufem. W tej nieprzyjaznej, surowej atmosferze jest zdana tylko na siebie. Nie ma nawet do kogo zwrócić się o pomoc. Kevser ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by ta zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie o śmierci matki. Doskwiera mu samotność, bardzo brakuje miłości i uczucia. Pod swoje skrzydła bierze go wujek Yaman, potężny i zimny jak głaz biznesmenem, który od dawna nie okazuje nikomu serca. Jest także surowy dla Yusufa.

Fabuła brzmi zatem naprawdę ciekawie i wygląda na to, że szykuje się kolejny turecki hit, który rozkocha w sobie Polaków.

OSCARY 2023 to chyba jakiś żart! Co się wydarzyło na gali filmowej? | To Się Kręci #11

Dziedzictwo – premiera i obsada. Kiedy zobaczymy nowy turecki serial?

Za powstanie serialu odpowiadają Ayhan Öze i Serkan Mut, zaś w obsadzie znaleźli się między innymi Halil Ibrahim Ceyhan, Sila Turkoglu, Berat Ruzgar Ozkan, Gulderen Guler, Melih Ozkaya, Omer Gecu, Oguz Yagci, Adnan Mehmet Ali Aslan oraz Binnaz Ekren.

„Dziedzictwo” liczy na ten moment około 400 odcinków, ale nowe wciąż są nagrywane, zatem czeka nas kolejna długa przygoda. Pierwszy odcinek serialu zadebiutuje w Polsce w czwartek 30 marca 2023 roku, o godzinie 16:05, na antenie TVP1.

Sonda
Planujesz oglądać serial „Dziedzictwo”?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE