Zakazany owoc odc 163: STRESZCZENIE. Ender i Caner namierzą wspólnika Sahiki?

i

Autor: Screenshot Youtube/ Yasak Elma Zakazany owoc odc 163: STRESZCZENIE. Ender i Caner namierzą wspólnika Sahiki?

Zakazany owoc odc 163: STRESZCZENIE. Ender i Caner namierzą wspólnika Sahiki?

2023-02-10 20:42

Zakazany owoc odcinek 163 - co się wydarzy w nowym epizodzie tureckiej telenoweli? Prezentujemy streszczenie szczegółowe oraz dokładną datę i godzinę emisji kolejnego odcinka Zakazanego owocu. Znów będzie się działo!

"Zakazany owoc" to popularny turecki serial, który pokochali polscy widzowie. Akcja rozgrywa się w biednej dzielnicy Stambułu, gdzie żyją dwie siostry, które różnią się od siebie, jak dzień od nocy. Gdy obie spotykają na swojej drodze bogatych biznesmenów, ich życie wywraca się do góry nogami.

163. odcinek znów namiesza w życiu bohaterów. Sprawdźcie, co dokładnie się wydarzy oraz kiedy oglądać 163. odcinek Zakazanego owocu.

Zakazany owoc odc 163 - STRESZCZENIE szczegółowe

Streszczenie 163. odcinka serialu Zakazany owoc prezentuje się następująco: Sahika oznajmia Halitowi, że znalazła inwestora. Halit zachwycony niespodziewaną wizytą wszystkich dzieci, razem z Halitcanem. Emir przekonuje Kayę, by pomógł Leyli. Ender i Caner usiłują namierzyć wspólnika Sahiki.

Zakazany owoc odc 163 - gdzie i kiedy oglądać?

163. odcinek serialu Zakazany owoc zostanie wyemitowany w czwartek 23 lutego 2023 roku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2.

Jak dobrze znasz kultowe polskie filmy? QUIZ dla prawdziwych koneserów polskiego kina

Pytanie 1 z 9
"Kiler": jaki pseudonim miał bohater, w którego wciela się Janusz Rewiński?
Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Filip Rudanacja z Radia ESKA rozmawia ze znaną pisarką o związkach, przyjaźni damsko-męskiej i seksie.

Posłuchaj nowego podcastu Gabrieli Gargaś!

Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE