Zakazany owoc 30, 31, 32 STRESZCZENIE. Alihan oszaleje z zazdrości o Cema!

2022-08-09 13:48 NN
Zakazany owoc 30, 31 i 32 STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowych odcinkach?
Autor: Screenshot Youtube/ Yasak Elma Zakazany owoc 30, 31 i 32 STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowych odcinkach?

Zakazany owoc to popularny turecki serial emitowany przez Telewizję Polską. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach? Prezentujemy streszczenie odcinków 30, 31 i 32 serialu Zakazany owoc i zdradzamy szczegóły ich emisji.

"Zakazany owoc" to nowa turecka propozycja od Telewizji Polskiej, która zastąpiła uwielbianą przez fanów "Miłość i przeznaczenie". Akcja serialu rozgrywa się w biednej dzielnicy Stambułu, gdzie żyją dwie siostry, które różnią się od siebie, jak dzień od nocy. Gdy obie spotykają na swojej drodze bogatych biznesmenów, ich życie wywraca się do góry nogami. Co wydarzy się w 30, 31 i 32 odcinku serialu "Zakazany owoc"? Streszczenia i szczegóły emisji prezentujemy poniżej.

ZOBACZ TAKŻE: Zakazany owoc - Alihan wyzna miłość Zejnep?! Nowe odcinki przyniosą sporo emocji

Zakazany owoc 30 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 30. odcinka serialu Zakazany owoc prezentuje się następująco: Yildiz popełnia kolejne gafy, które Ender złośliwie komentuje. Zehra spóźnia się ze spłatą kredytu. Ender rządzi się w domu Halita. Zeynep zostaje asystentką Cema.

Zakazany owoc 30 - gdzie i kiedy oglądać?

30. odcinek serialu Zakazany owoc zostanie wyemitowany w poniedziałek 8 sierpnia 2022 roku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2.

Zakazany owoc 31 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 31. odcinka serialu Zakazany owoc prezentuje się następująco: Zeynep idzie na urodziny Lili. Mówi Alihanowi, że nie rozumie ludzi jego pokroju. W związku z długami Zehry w rezydencji Halita zjawia się komornik. Po awanturze Zehra odchodzi. Sinan namawia ją, by przepisała klinikę na niego.

Zakazany owoc 31 - gdzie i kiedy oglądać?

31. odcinek serialu Zakazany owoc zostanie wyemitowany we wtorek 9 sierpnia 2022 roku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2.

Zakazany owoc 32 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 32. odcinka serialu Zakazany owoc prezentuje się następująco: Alihan dostaje ataku paniki, gdy widzi, jak dobrze Zeynep dogaduje się z Cemem. Halit zachęca Zehrę do powrotu do domu, lecz ona oznajmia, że wyszła za Sinana. Halit wyrzuca ich z domu. Ender musi obmyśleć plan ratowania sytuacji.

Zakazany owoc 32 - gdzie i kiedy oglądać?

32. odcinek serialu Zakazany owoc zostanie wyemitowany w środę 10 sierpnia 2022 roku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2.

ZOBACZ TAKŻE: Zakazany owoc - ile odcinków liczy serial turecki i kiedy oglądać?

Sonda
Co sądzisz o serialu "Zakazany owoc"?

Jak dobrze znasz najpopularniejsze tureckie seriale? Quiz dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 8
Jaki był największy sekret Melek z serialu "Elif"?
Tureckie seriale - QUIZ
Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE