Zakazany owoc: Alihan wyzna miłość Zejnep?! Nowe odcinki przyniosą sporo emocji

2022-08-05 15:13 NN
Zakazany owoc: co się wydarzy w kolejnych odcinkach?
Autor: Screenshot Youtube/ Yasak Elma Zakazany owoc: co się wydarzy w kolejnych odcinkach?

Zakazany owoc to popularny turecki serial emitowany przez Telewizję Polską. Co się wydarzy w nadchodzących odcinkach? Przygotujcie się na prawdziwe emocje!

"Zakazany owoc" to nowa turecka propozycja od Telewizji Polskiej, która zastąpiła uwielbianą przez fanów "Miłość i przeznaczenie". Akcja serialu rozgrywa się w biednej dzielnicy Stambułu, gdzie żyją dwie siostry, które różnią się od siebie, jak dzień od nocy. Gdy obie spotykają na swojej drodze bogatych biznesmenów, ich życie wywraca się do góry nogami. W nowych odcinkach bohaterów czekają kolejne dramaty i zwroty akcji. Co się wydarzy? Zdradzamy!

ZOBACZ TAKŻE: Zakazany owoc - ile odcinków liczy serial turecki i kiedy oglądać w TVP2?

Zakazany owoc: co się wydarzy w kolejnych odcinkach?

W nadchodzących odcinkach serialu "Zakazany owoc" Zejnep i Alihan znów zapewnią nam sporą dawkę emocji. Po tym, jak dziewczyna zostanie asystentką Cema, mężczyzna zacznie panikować, że straci ukochaną. Hakan spróbuje nakłonić go, by wyznał jej, co czuje. Czy zdobędzie się na to? Przekonamy się! Jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Przekonamy się. Tymczasem prezentujemy szczegółowe streszczenia nowych odcinków seriali "Zakazany owoc":

Zakazany owoc 30 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 30. odcinka serialu Zakazany owoc prezentuje się następująco: Yildiz popełnia kolejne gafy, które Ender złośliwie komentuje. Zehra spóźnia się ze spłatą kredytu. Ender rządzi się w domu Halita. Zeynep zostaje asystentką Cema.

Zakazany owoc 30 - gdzie i kiedy oglądać?

30. odcinek serialu Zakazany owoc zostanie wyemitowany w poniedziałek 8 sierpnia 2022 roku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2.

Zakazany owoc 31 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 31. odcinka serialu Zakazany owoc prezentuje się następująco: Zeynep idzie na urodziny Lili. Mówi Alihanowi, że nie rozumie ludzi jego pokroju. W związku z długami Zehry w rezydencji Halita zjawia się komornik. Po awanturze Zehra odchodzi. Sinan namawia ją, by przepisała klinikę na niego.

Zakazany owoc 31 - gdzie i kiedy oglądać?

31. odcinek serialu Zakazany owoc zostanie wyemitowany we wtorek 9 sierpnia 2022 roku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2.

Zakazany owoc 32 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 32. odcinka serialu Zakazany owoc prezentuje się następująco: Alihan dostaje ataku paniki, gdy widzi, jak dobrze Zeynep dogaduje się z Cemem. Halit zachęca Zehrę do powrotu do domu, lecz ona oznajmia, że wyszła za Sinana. Halit wyrzuca ich z domu. Ender musi obmyśleć plan ratowania sytuacji.

Zakazany owoc 32 - gdzie i kiedy oglądać?

32. odcinek serialu Zakazany owoc zostanie wyemitowany w środę 10 sierpnia 2022 roku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2.

Zakazany owoc 33 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 33. odcinka serialu Zakazany owoc prezentuje się następująco: Gdy Halit postanawia pogodzić się z Zehrą, ta oznajmia, że wyszła za Sinana. Halit wyrzuca ich z domu. Ender namawia Sinana, by sprawił, że Halit zwątpi w uczciwości Yildiz.

Zakazany owoc 33 - gdzie i kiedy oglądać?

33. odcinek serialu Zakazany owoc zostanie wyemitowany w czwartek 11 sierpnia 2022 roku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2.

Zakazany owoc 34 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 34. odcinka serialu Zakazany owoc prezentuje się następująco: Alihan wysyła Cema do Ameryki. On chce zabrać ze sobą Zeynep. Ender urządza sesję zdjęciową w domu Halita. Yildiz postanawia prowadzić kawiarnię. Hakan namawia Alihana, by powiedział Zeynep, że ją kocha.

Zakazany owoc 34 - gdzie i kiedy oglądać?

34. odcinek serialu Zakazany owoc zostanie wyemitowany w piątek 12 sierpnia 2022 roku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2.

Sonda
Co sądzisz o serialu "Zakazany owoc"?
Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE