Zakazany owoc - ile odcinków liczy serial turecki i kiedy oglądać?

2022-08-06 20:00 Leon Pietrzak
Zakazany owoc
Autor: Screen z YouTube.com/FOX Zakazany owoc - obsada. Kto jest kim? Aktorzy i bohaterowie tureckiego serialu

Ile odcinków liczy Zakazany Owoc? Turecki hit trafił do ramówki Telewizji Polskiej, gdzie zastąpił niezwykle popularną telenowele Miłość i przeznaczenie. O czym jest nowa produkcja? Kiedy i o której godzinie oglądać w TVP2? Odpowiadamy!

Zakazany owoc to kolejna turecka produkcja, która zasili ramówkę Telewizji Polskiej. Produkcje znad Bosforu cieszą się w naszym kraju niesamowitą oglądalnością, więc nikogo nie dziwi, że włodarze stacji wykupują ciągle nowe licencje na seriale i pokazują je tutejszej widowni. "Yasak Elma", bo tak oryginalnie nazywa się nadchodząca produkcja, emitowana jest w Turcji od 2018 roku i doczekała się już 147 odcinków oraz 5. sezonów. Warto zaznaczyć, że kolejna część jest już zapowiedziana i pojawi się jeszcze w tym roku. W Polsce odcinki zostaną skrócone i odpowiednio podzielone. Sprawdźcie wszystkie najważniejsze szczegóły.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zakazany owoc - obsada. Kto jest kim? Aktorzy i bohaterowie tureckiego serialu

Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3

O czym jest serial Zakazany owoc?

Zakazany owoc opowiada historię dwóch sióstr, które mieszkają razem w biedniejszej dzielnicy Stambułu. Pomimo tego, że są rodzeństwem, różnią się jak ogień i woda. Yilidz marzy o fortunie, wystawnym życiu oraz bogatym mężczyźnie, natomiast Zeynep cieszy się z małych rzeczy i prostych przyjemności. Wszystko ulega zmianie, gdy siostry poznają wpływowych biznesmenów, którzy wprowadzają je do swojego świata.

Sonda
Czy "Zakazany owoc" powtórzy sukces "Miłości i przeznaczenie"?

Ile odcinków liczy Zakazany owoc?

Serial "Zakazany owoc" zajął miejsce "Miłość i przeznaczenie", więc będzie emitowany o podobnej porze, co turecki hit - czyli od poniedziałku do piątku, o godz. 17:15 na TVP2. W Polsce serial będzie składał się z 223 odcinków. Każdy trwa ok. 40 minut.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE