Zakazany owoc 1, 2, 3, 4 STRESZCZENIE

i

Autor: Screen z YouTube.com/Yasak Elma Zakazany owoc 1, 2, 3, 4 STRESZCZENIE

Zakazany owoc 1, 2, 3, 4 STRESZCZENIE. Yildiz uwiedzie męża szefowej?

2022-06-27 12:21

Zakazany owoc to nowy turecki serial emitowany przez Telewizję Polską. Co się wydarzy w pierwszych odcinkach? Prezentujemy streszczenie odcinków 1, 2, 3, 4 serialu Zakazany owoc i zdradzamy szczegóły ich emisji.

Zakazany owoc - streszczenie pierwszych odcinków. Co się wydarzy? "Zakazany owoc" to nowa turecka propozycja od Telewizji Polskiej, która zastępuje uwielbianą przez fanów "Miłość i przeznaczenie". Akcja serialu przenosi nas do biednej dzielnicy Stambułu, gdzie żyją dwie siostry. Mimo bliskiego pokrewieństwa, Yilidz i Zeynep różnią się od siebie, jak dzień od nocy. Pierwsza z nich marzy o wielkim bogactwie i dostatnim życiu, drugiej zaś wystarczy spokojna egzystencja wypełniona miłością. Gdy jednak obie spotykają na swojej drodze bogatych biznesmenów, ich życie wywraca się do góry nogami. Odcinki 1, 2, 3, 4 serialu "Zakazany owoc" zostaną wyemitowane pod koniec czerwca i już wiemy, co się w nich wydarzy. Streszczenia nadchodzących odcinków "Zakazanego owocu", oraz szczegóły ich emisji, prezentujemy poniżej.

Zakazany owoc 1 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 1. odcinka serialu Zakazany owoc prezentuje się następująco: Yilidz i Zeynep to dwie siostry mieszkające razem w ubogiej dzielnicy Stambułu. Yildiz marzy o bogatym życiu i wierzy, że pewnego dnia spotka księcia z bajki i bogato wyjdzie za mąż. Pewnego razu poznaje Ender Argun, kobietę z wyższych sfer. Ta zatrudnia ją w swym domu jako kelnerkę i daje jej dodatkowe zadanie: ma uwieść jej męża, kobieciarza ze złą reputacją, aby mieć dowód, że mąż ją zdradza. W ten sposób Ender uchroni swój majątek przy rozwodzie... Czy Yildiz podejmie tę ryzykowną grę?

Zakazany owoc 1 - gdzie i kiedy oglądać?

1. odcinek serialu Zakazany owoc zostanie wyemitowany we wtorek 28 czerwca 2022 roku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2.

Zakazany owoc 2 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 2. odcinka serialu Zakazany owoc prezentuje się następująco: Halit zabiera Yildiz śmigłowcem w podróż służbową. Alihan jest zainteresowany Zejnep, jednak nadal ją dręczy. Ender wyraźnie poleca Yildiz, by uwiodła Halita. Ta początkowo odmawia. 

Zakazany owoc 2 - gdzie i kiedy oglądać?

2. odcinek serialu Zakazany owoc zostanie wyemitowany w środę 29 czerwca 2022 roku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2.

Zakazany owoc 3 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3. odcinka serialu Zakazany owoc prezentuje się następująco: Kochanek Ender namawia ją, by szybciej rozwiodła się z Halitem. Yildiz przyjmuje ofertę Ender, by uwieść jej męża. Zejnep pada ofiarą kradzieży. Alihan, szef Zejnep, wścieka się, że postanowiła zrobić to, co do niej nie należy, lecz jednocześnie okazuje współczucie. 

Zakazany owoc 3 - gdzie i kiedy oglądać?

3. odcinek serialu Zakazany owoc zostanie wyemitowany w czwartek 30 czerwca 2022 roku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2.

Zakazany owoc 4 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 4. odcinka serialu Zakazany owoc prezentuje się następująco: Alihan oznajmia Lal, że nie ma ochoty na małżeństwo. Zejnep się kryguje i nie chce przyjąć prezentu od szefa. Zehra robi kąśliwe uwagi pod adresem Ender. W czasie przyjęcia Yildiz sprawdza kontakty w telefonie Ender. 

Zakazany owoc 4 - gdzie i kiedy oglądać?

4. odcinek serialu Zakazany owoc zostanie wyemitowany w piątek 1 lipca 2022 roku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2.

Sonda
Czy "Zakazany owoc" powtórzy sukces "Miłości i przeznaczenie"?
DOM Z PAPIERU ZA KULISAMI, KOREAŃSKIE MASKI I SERIAL O BERLINIE | To Się Kręci #9