Miłość i przeznaczenie

i

Autor: materiały TVP

Ile odcinków ma Miłość i przeznaczenie? Kiedy ostatni odcinek i co się wydarzy?

2022-06-27 9:40

Miłość i przeznaczenie to turecka produkcja, która podbija serca polskich widzów. Wiele osób już się zastanawia, z ilu odcinków składa się ta telenowela oraz kiedy zostanie wyemitowany ostatni z nich. Niektórzy chcą dowiedzieć się także, jak zakończy jak zakończą się losy bohaterów. Informacje na ten temat zdradzamy poniżej.

Turecki serial Miłość i przeznaczenie cieszy się w Polsce dużym zainteresowaniem widzów Główne role w nowej produkcji TVP2 grają Demet Ozdemir, Ibrahim Celikkol, Senan Kara, Zuhal Gencer oraz Engin Hepileri. W telenoweli nie brakuje nagłych zwrotów akcji, nieprzewidywalnych sytuacji czy ciekawych czarnych charakterów. Choć wiele osób nie chce, aby serial szybko się skończył, można już przewidzieć, kiedy odbędzie się emisja ostatniego odcinka. Sprawdziliśmy, na kiedy planowana jest emisja finału. Zdradzamy także kilka spoilerów na temat zakończenia losów bohaterów. Wszystko to znajdziecie niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Seriale podobne do Zapukaj do moich drzwi. Na jakie tureckie komedię zwrócić uwagę?

Miłość i przeznaczenie - ile odcinków liczy serial?

Turecka telenowela składa się ze 140 odcinków, trwających około 45 minut. Pierwszy z nich został wyemitowany w piątek, 3 grudnia 2021 roku o godzinie 17:15 w TVP2. Kolejne epizody są pokazywane od poniedziałku do piątku o tej samej porze. Ostatni odcinek fani obejrzą w poniedziałek, 27 czerwca 2022 roku.

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Miłość i przeznaczenie - co się wydarzy w finale?

Co wydarzy się w ostatnim odcinku serialu Miłość i przeznaczenie? Jak udało nam się dowiedzieć, serial w porównaniu do wielu innych tureckich produkcji, będzie miał szczęśliwe zakończenie. Zeynep i Barış pokonają wszystkie przeszkody i wezmą ślub. Z kolei Cemile wróci do Noh i dowie się, że jest w ciąży. 

Miłość i przeznaczenie - obsada

  • Demet Ozdemir jako Zeynep,
  • Zuhal Gencer jako Sakine,
  • Senan Kara jako Nermin,
  • Nail Kirmizigul jako Ekrem,
  • Engin Hepileri jako Faruk,
  • Ibrahim Celikkol jako Mehdi