Zakazany owoc: kim jest Sevda Erginci, piękność z nowego tureckiego serialu?

i

Autor: Screen z YouTube.com/FOX Zakazany owoc: kim jest Sevda Erginci, piękność z nowego tureckiego serialu?

Zakazany owoc: kim jest Sevda Erginci, piękność z nowego tureckiego serialu?

2022-06-20 11:59

Sevda Erginci to gwiazda tureckiego serialu "Zakazany owoc", który już wkrótce zadebiutuje na antenie Telewizji Polskiej. Kim jest piękna aktorka i w kogo wcieli się w telenoweli? Sprawdziliśmy!

Sevda Erginci, czyli piękność z "Zakazanego owocu" - kim jest turecka aktorka? O niej już wkrótce zrobi się głośno w naszym kraju! W kogo wcieli się Sevda Erginci w nadchodzącej tureckiej produkcji i gdzie wcześniej zagrała?

Zakazany owoc: kim jest Sevda Erginci, piękność z nowego tureckiego serialu?

Sevda Erginci przyszła na świat w 1993 roku w Stambule. Jej ojciec jest Turkiem, zaś matka pochodzi z Macedonii. Swoje pierwsze kroki na aktorskiej ścieżce Sevda stawiała już w wieku 15 lat. Debiutowała w produkcji "Paki ve Sevgi Çiçekleri", a następnie wystąpiła między innymi w "Koyu Kırmızı" i historycznym "Veda". Rozpoznawalnośc przyniosły jej angaże do "Karagül", "Hayat Bazen Tatlıdır" i "Ver Elini Aşk", dzięki czemu dostrzegli ją producenci "Zakazanego owocu" (w oryginale "Yasak Elma"). Sevda Erginci zagrała tu jedną z głównych ról żeńskich - skromną i spokojną Zeynep Yilmaz.

Zakazany owoc: o czym jest serial?

"Zakazany owoc" to nowa turecka propozycja od Telewizji Polskiej, która zastąpi uwielbianą przez fanów "Miłość i przeznaczenie". Akcja serialu przenosi nas do biednej dzielnicy Stambułu, gdzie żyją dwie siostry. Mimo bliskiego pokrewieństwa, Yilidz i Zeynep różnią się od siebie, jak dzień od nocy. Pierwsza z nich marzy o wielkim bogactwie i dostatnim życiu, drugiej zaś wystarczy spokojna egzystencja wypełniona miłością. Gdy jednak obie spotykają na swojej drodze bogatych biznesmenów, ich życie wywraca się do góry nogami.

ZOBACZ TAKŻE: Seriale tureckie, które pokochali polscy widzowie. Te produkcje skradły nasze serca

Zakazany owoc: kiedy premiera? Gdzie i kiedy oglądać?

"Zakazany owoc" zadebiutuje na antenie TVP2 już 28 czerwca 2022 roku. Serial emitowany będzie od poniedziałku do piątku, o godzinie 17:15 (czyli dokładnie tak, jak jego poprzednik "Miłość i przeznaczenie"). Streszczenie 1. odcinka i szczegółowy opis możecie przeczytać TUTAJ.

Jak dobrze znasz najpopularniejsze tureckie seriale? Quiz dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 8
Jaki był największy sekret Melek z serialu "Elif"?
Tureckie seriale - QUIZ
Przyjaciółki. Tak oszukują na planie. Joanna Liszowska nagrała, jak naprawdę to wygląda