Zakazany owoc: kim jest Sevda Erginci, piękność z nowego tureckiego serialu?

2022-06-20 11:59 NN
Zakazany owoc: kim jest Sevda Erginci, piękność z nowego tureckiego serialu?
Autor: Screen z YouTube.com/FOX Zakazany owoc: kim jest Sevda Erginci, piękność z nowego tureckiego serialu?

Sevda Erginci to gwiazda tureckiego serialu "Zakazany owoc", który już wkrótce zadebiutuje na antenie Telewizji Polskiej. Kim jest piękna aktorka i w kogo wcieli się w telenoweli? Sprawdziliśmy!

Sevda Erginci, czyli piękność z "Zakazanego owocu" - kim jest turecka aktorka? O niej już wkrótce zrobi się głośno w naszym kraju! W kogo wcieli się Sevda Erginci w nadchodzącej tureckiej produkcji i gdzie wcześniej zagrała?

Zakazany owoc: kim jest Sevda Erginci, piękność z nowego tureckiego serialu?

Sevda Erginci przyszła na świat w 1993 roku w Stambule. Jej ojciec jest Turkiem, zaś matka pochodzi z Macedonii. Swoje pierwsze kroki na aktorskiej ścieżce Sevda stawiała już w wieku 15 lat. Debiutowała w produkcji "Paki ve Sevgi Çiçekleri", a następnie wystąpiła między innymi w "Koyu Kırmızı" i historycznym "Veda". Rozpoznawalnośc przyniosły jej angaże do "Karagül", "Hayat Bazen Tatlıdır" i "Ver Elini Aşk", dzięki czemu dostrzegli ją producenci "Zakazanego owocu" (w oryginale "Yasak Elma"). Sevda Erginci zagrała tu jedną z głównych ról żeńskich - skromną i spokojną Zeynep Yilmaz.

Zakazany owoc: o czym jest serial?

"Zakazany owoc" to nowa turecka propozycja od Telewizji Polskiej, która zastąpi uwielbianą przez fanów "Miłość i przeznaczenie". Akcja serialu przenosi nas do biednej dzielnicy Stambułu, gdzie żyją dwie siostry. Mimo bliskiego pokrewieństwa, Yilidz i Zeynep różnią się od siebie, jak dzień od nocy. Pierwsza z nich marzy o wielkim bogactwie i dostatnim życiu, drugiej zaś wystarczy spokojna egzystencja wypełniona miłością. Gdy jednak obie spotykają na swojej drodze bogatych biznesmenów, ich życie wywraca się do góry nogami.

ZOBACZ TAKŻE: Seriale tureckie, które pokochali polscy widzowie. Te produkcje skradły nasze serca

Zakazany owoc: kiedy premiera? Gdzie i kiedy oglądać?

"Zakazany owoc" zadebiutuje na antenie TVP2 już 28 czerwca 2022 roku. Serial emitowany będzie od poniedziałku do piątku, o godzinie 17:15 (czyli dokładnie tak, jak jego poprzednik "Miłość i przeznaczenie"). Streszczenie 1. odcinka i szczegółowy opis możecie przeczytać TUTAJ.

Jak dobrze znasz najpopularniejsze tureckie seriale? Quiz dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 8
Jaki był największy sekret Melek z serialu "Elif"?
Tureckie seriale - QUIZ
Przyjaciółki. Tak oszukują na planie. Joanna Liszowska nagrała, jak naprawdę to wygląda
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE