You 4 - kiedy premiera drugiej części na Netfliksie?

i

Autor: © 2022 Netflix, Inc. You 4 - kiedy premiera drugiej części na Netfliksie?

„You 4” - kiedy premiera drugiej części na Netfliksie?

2023-02-09 11:10

4. sezon „You” śmiga już po Netfliksie, a część z was z pewnością zbingewatchowało już całość i czeka na więcej. Zapewniam, że więcej nadejdzie (zarówno dosłownie, jak i w przenośni), ale musicie uzbroić się w cierpliwość.

Joe Goldberg powrócił, tym razem pod zmienionym nazwiskiem i zupełnie inną osobowością. Zostawił bowiem morderczą przeszłość za sobą i skupił się na kształceniu młodszego pokolenia miłośników literatury. Ale, czy przeszłość da tak łatwo o sobie zapomnieć.

Z pierwszej części 4. sezonu wiemy już, że nie. Co zaś wydarzy się w drugiej i kiedy zawita ona w ofercie Netfliksa? Szczegóły poniżej.

„You 4” - kiedy premiera drugiej części na Netfliksie?

 Na szczęście na premierę drugiej części 4. sezonu „You” nie przyjdzie wam czekać wybitnie długo – kolejne odcinki pojawią się bowiem na Netfliksie już 9 marca. Ujrzymy w nich pokłosie wydarzeń z pierwszej odsłony i dalsze próby Joego w prowadzeniu normalnego życia.

„You” – o czym jest czwarty sezon i ile odcinków liczy?

W 4. sezonie zastajemy Joego jako człowieka zupełnie odmienionego. Zamieszkał on w Londynie, przybrał imię Jonathan Moore i zatrudnił się jako wykładowca akademicki. Postanowił wieść spokojne, monotonne życie, nie wtrącając się w życie innych i przede wszystkim – nie mordując. Życie pisze jednak własne scenariusze, a ten, który przygotowało dla Joego, wpisuje się w wybitnie znienawidzony przez niego gatunek.

4. sezon „You” liczy łącznie 10 odcinków. Pierwsza połowa zawitała w bibliotece Netfliksa w czwartek 9 lutego, druga pojawi się zaś miesiąc później.

Jak dobrze znasz popularne seriale Netfliksa?

Pytanie 1 z 11
W którym roku rozpoczyna się akcja "Stranger Things"?
Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE