Punisher Jona Bernthala w MCU – Frank Castle pojawi się w „Born Again

i

Autor: materiały prasowe Netflix Punisher Jona Bernthala w MCU – Frank Castle pojawi się w „Born Again

Wspaniałe wieści! Punisher Jona Bernthala jednak powróci. Gdzie go zobaczymy?

2023-03-08 10:47

Mamy to – Frank „No Mercy” Castle wkracza do MCU i ponownie spotka Daredevila. Pojawiły się doniesienia o debiucie Punishera w kolejnej produkcji, tym razem sygnowanej logo Disney+.

Frank Castle, aka The Punisher, to jeden z najpopularniejszych antybohaterów ze stajni Marvela, zarówno komiksowej, jak i ekranowej. Jon Bernthal zaprezentował nam swoją interpretację mściciela z czachą na klacie w „Daredevilu” Netfliksa, a następnie solowym serialu, który doczekał się łącznie dwóch sezonów. Następnie Netflix i Myszka Miki zakończyli współpracę, czego efektem było skasowanie wszystkich seriali, które razem stworzyli.

Daredevil powrócił jednak w nowym „Spider-Manie” oraz serialu „She-Hulk”, zaś inny jego przeciwnik, Kingpin, zaliczył występ w „Hawkeye’u”. Nic zatem dziwnego, że fani netfliksowych Marveli wyczekiwali wieści o Franku i Jessice Jones. Gdy powoli zaczynaliśmy tracić nadzieję, wkroczył serwis The Hollywood Reporter ogłaszając, że tak, Punisher powróci i zobaczymy go w nowym „Daredevilu”.

Punisher Jona Bernthala w MCU – Frank Castle pojawi się w „Born Again”

Wiosną 2024 roku Matt Murdock doczeka się kolejnej solowej serii, zatytułowanej, jakże poetycko, „Daredevil: Born Again”. Serial, jak wszystkie pozostałe produkcje z MCU, ignorował będzie wydarzenia z seriali Netfliksa, uznając je za alternatywną, niekanoniczną rzeczywistość. W serialu powróci oczywiście Charlie Cox w roli tytułowego herosa, a także Vincent D’Onofrio jako Wilson Fisk, i główny bohater niniejszego artykułu, Jon Bernthal jako Frank. Choć informacja podana przez THR uchodzi za nieoficjalną, gdyż nie odniósł się do niej żaden z przedstawicieli Marvela, aktor zdaje się potwierdzać te rewelacje:

W „Daredevilu: Born Again” zabraknie Karen i Foggy’ego

Niestety (lub może dla niektórych stety) wraz z wieścią o powrocie Franka, ogłoszono, że Karen i Foggy, czyli współpracownicy i najbliżsi przyjaciele Matta Murdocka, nie powrócą w nowym „Daredevilu”. Spekuluje się za to, że występ zaliczy Jessica Jones, ale to wciąż pozostaje w sferze zwykłych pogłosek.

CZYTAJ TAKŻE: Spełniły się najgorsze obawy fanów Marvela - nowy „Daredevil” nie będzie już tak brutalny

„Daredevil: Born Again” – kiedy zobaczymy serial?

Realizacji „Born Again” podjęli się Matt Corman i Chris Ord, którzy współpracowali już parokrotnie, na przykład przy „The Brave”. Nowy „Daredevil” ma zadebiutować na platformie Disney+ wiosną 2024 roku (dokładna data premiery nie jest obecnie znana) i liczyć łącznie aż 18 odcinków.

Jak dobrze znasz seriale Marvela? QUIZ dla fanów trykociarzy Domu Pomysłów

Pytanie 1 z 10
Matt Murdock aka Daredevil nocą był superbohaterem, za dnia zaś...
Seriale Marvela - quiz
PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE