Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy - nowe zdjęcia

i

Autor: materiały prasowe Amazon Prime Video Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy - nowe zdjęcia

"Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" na widowiskowych zdjęciach. Szykuje się serial roku?

2022-06-08 14:52

"Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" to nadchodzący serial Amazona, który zalicza się w poczet najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. O czym opowie produkcja i czego możemy się spodziewać? Zobaczcie nowe zdjęcia i szczegóły fabularne!

"Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" to serial platformy Amazon Prime Video, który zabierze nas do czasów Drugiej Ery, czyli na długo przed wydarzeniami z kultowej serii. Magazyn EMPIRE podzielił się nowymi zdjęciami promocyjnymi, ujawniając przy tym nowe szczegóły. Wiemy też, ile sezonów liczył będzie najdroższy serial świata (budżet "Pierścieni Władzy" wynosi bowiem aż 400 mln dolarów na jeden sezon). Wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej. 

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy - o czym będzie serial?

"Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" po raz pierwszy przeniesie na ekran legendy z czasów osławionej Drugiej Ery Śródziemia. Akcja tego epickiego dramatu rozgrywa się tysiące lat przed wydarzeniami "Hobbita" i "Władcy Pierścieni" Tolkiena i przedstawi widzom epokę, w której powstały wielkie moce, królestwa zyskiwały chwałę i popadały w ruinę, a największy ze złoczyńców, jacy kiedykolwiek wyszli spod pióra Tolkiena, groził, że spowije cały świat ciemnością. Rozpoczynająca się w czasach względnego spokoju seria podąża za szeregiem postaci, zarówno znanych, jak i nowych.

W serialu poznamy między innymi niziołków - protoplastów dobrze nam znanych hobbitów, różniących się od nich przede wszystkim ciemniejszym kolorem skóry. Dzięki uprzejmości magazynu EMPIRE, mamy teraz okazję rzucić na nich okiem:

ZOBACZ TAKŻE: "Władca Pierścieni: Pierścienie władzy" - zwiastun podzielił fanów! Co nie podoba się widzom?

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy - oto Celebrimbor

W serialu pojawi się także Celebrimbor, czyli postać doskonale znana wszystkim fanom twórczości Tolkiena. Był on elfem i kowalem, który wykuł słynne pierścienie, a prezentował się następująco:

W serialu "Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" pojawi się także Galadriela (w tej roli Morfydd Clark), która również doczekała się nowej fotki. 

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" - kiedy premiera i ile będzie sezonów?

Za powstanie serialu "Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" odpowiadają JD Payne i Patrick McKay, którzy ujawnili, że ukaże się łącznie 50 odcinków, podzielonych na 5 równych sezonów. Pierwszy z nich ukaże się już 2 września 2022 roku. 

"Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" będzie zatem konkurować z innym widowiskiem fantasy, które zadebiutuje pod koniec sierpnia. Mowa oczywiście o "Rodzie smoka" z uniwersum "Gry o tron". Sam George R. R. Martin przyznał, że ma nadzieję, iż oba seriale okażą się spektakularnym sukcesem, choć jeśli "Pierścienie Władzy" dostaną sześć statuetek Emmy, niech "Ród smoka" otrzyma siedem. Cóż, w końcu nawet zdrowa rywalizacja, to wciąż rywalizacja. 

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze seriale fantasy. TOP5 produkcji, które z pewnością was zachwycą

Sonda
Na który serial czekasz bardziej?